DIGI TV prodloužila slevovou akci až do konce ledna

Provozovatel satelitní a internetové televizní služby DIGI TV oznámil pokračování akce Zima zadarmo i v průběhu ledna. Pro potenciální klienty to znamená čtyři měsice sledování kompletní nabídky zdarma s předpokladem vázanosti.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Všichni noví zákazníci, kteří si až do 31. ledna 2018 objednají satelitní DIGI TV nebo televizi přes internet, mohou sledovat svou televizi čtyři měsíce zcela zdarma. Zároveň se jim na celou tuto dobu zpřístupní, rovněž zcela zdarma, kompletní nabídka více než 100 kanálů DIGI TV bez ohledu na to, jaký programový balíček si objednají. Zdarma je na tyto čtyři měsíce též pronájem set-top boxu,“ píše tiskové oddělení operátora DIGI TV.

Aby mohli zákazníci využít slevové akce, je třeba uzavřít smlouvu na dva roky. Po aktivaci objednaného balíčku se po celou dobu čtyř měsíců automaticky zpřístupní kompletní programová nabídka bez navýšení ceny.

DIGI TV nabízí svým divákům atraktivní sportovní programy DIGI Sport, které přináší jako jediná služba na českém trhu. Pro sportovní fanoušky je největším tahákem tohoto operátora fotbal. DIGI TV vlastní exkluzivní vysílací práva na anglickou Premier league a španělskou La Ligu.

Pokud se hodláte upsat operátorovi na dva roky právě kvůli atraktivním sportovním zápasům, musíte počítat s tím, že obsah se může v nejbližších dvou letech změnit. Práva pro španělskou La Ligu vlastní operátor jen do konce aktuální sezony, přičemž se může v nejbližším tendru ucházet o další ročníky.

Fotbalovou Premier League může provozovatel služby DIGI TV vysílat minimálně do poloviny roku 2019.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .