Expres FM slibuje novou večerní show se spoustou „trapné a nekorektní“ srandy

Hodně živou večerní show připravuje pro své posluchače metropolitní rádio Expres FM. Dva osvědčené hlasy, které dosud působily solitérně, se spojí a budou bavit posluchače každý všední den.

Studio Expres FM

Studio Expres FM

S příchodem nového roku dochází v programovém schématu rádia Expres FM k několika úpravám. Moderátorka Barbara Hacsi se stěhuje z večerního slotu na dopolední drive 10-13 hodin. O Veroniku Kolouškovou posluchači nepřijdou, bude částí dvojice nové večerní show. Kolegou jí bude Vladimír Pavlík (aka Vlado), kterého jsme mohli dosud slýchávat během víkendového odpoledne.

Večer na Expres FM slibuje od 2. ledna tři hodiny „hodně živé večerní show, která vás bude bavit“. Veronika a Vlado dostanou slot každý všední den v čase 17-20, vysílání bude zaštitovat vybrané téma dne. To doplní ankety, rubriky, soutěže a především „spousta trapné a nekorektní srandy“.

Nedílnou součástí večerní show budou hosté, prvním hostem bude ve středu 3. ledna po 18. hodině herec a režisér Vojta Kotek. Do jednotlivých vydání budou zvány nejen známé osobnosti, ale i lidé, kteří jsou něčím zajímaví.

Víkendová odpoledne budou v roce 2018 vyhrazena novému hlasu, na základě konkurzu jím byl vybrán Martin Vévoda. Znát jej mohou diváci reality-show televize Nova s názvem Robinsonův ostrov. Aktuálně působí též jako kreativní konzultant ve společnosti ZOOT.

V loňském roce přišel Expres FM s několika novinkami v programu, pořad Expres ráno sice nadále moderuje Marek Malík, po deseti letech odešla Koko, jíž vystřídal Václav Mašinda. Ten přišel za pražský mikrofon z Hradce Králové, konkrétně z Radia Černá Hora.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .