DIGI TV přichází s akcí na svou televizní nabídku přes internet

Od čtvrtka 1. února snižuje televizní operátor DIGI TV cenu televize přes internet. Základní balíček i balíček MAXI tak budou nově stát stejně jako u satelitní služby DIGI TV. Aktuální slevová akce platí do odvolání. Podmínkou je uzavření smlouvy na 2 roky.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

DIGI TV prodloužila svou probíhající akci Zima zadardmo až do 28. února. V jejím rámci mají noví zákazníci čtyři měsíce zcela zdarma zpřístupněnou kompletní programovou nabídku a zdarma mají i pronájem set-top boxu.

Vyhlášením slevy na televizi přes internet jsme dorovnali ceny DIGI TV pro všechny zákazníky. Každý ze způsobů příjmu má své výhody a když je cena obou služeb stejná, zákazníci se nově mohou rozhodovat jen podle svých preferencí,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI TV.

Plnohodnotnou televizi přes internet nabízí DIGI TV od září roku 2016 a zákazníci ji přijali pozitivně. Z hlediska vývoje na trhu je televizní nabídka přes internet dnes již nutností. DIGI TV u své internetové televize přináší 7denní archiv pro zpětné zhlédnutí, v němž jsou dostupné veškeré pořady na všech programech v nabídce. Televizi je možné nezávisle sledovat na čtyřech různých zařízeních.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .