Co přesně přinese nový kanál O2 Sport? Zástupci O2 dnes poskytnou doplňující informace

Nový sportovní kanál od skupiny O2 v sobotu odstartoval zkušební vysílání. To plnohodnotné zahájí 8. srpna. Dnes by mělo dojít k odhalení všech programových podrobností a případné ukázce nového studia v O2 aréně.

tv-ilustrace-651

Start ligy urychlil i zahájení vysílání O2 Sportu

Manažeři televizních služeb společnosti O2 Czech Republic původně předpokládali zahájení vysílání programu O2 Sport až v polovině srpna. Vzhledem ke startu nové sezony fotbalové Synot ligy je však logické,že nový kanál zkušebně odstartoval už v sobotu 25. srpna. A jak se ukázalo, jeho přenosy jsou dostupné nejen předplatitelům televizních služeb od O2, ale i klientům vybraných sázkových kanceláří.

První zápas Synot ligy mezi Plzní a Slavii byl totiž dostupný na internetu i bezplatně a dokonce legálně právě díky tuzemským sázkovkám. Televizní přenos byl totožný s tím, co svým divákům nabídla stanice O2 Sport. Zda šlo o krátkodobou spolupráci nebo mohou sportovní fandové očekávat tyto přenosy trvale, ukáže až nejbližší čas.

Bude pokračovat spolupráce se sázkovými kancelářemi?

Sázkové kanceláře však přinášely přenosy z české ligy i v předchozí sezoně a rovněž je přebíraly od konkrétních televizí. Stejným způsobem tak mohli diváci sledovat například fotbalové vysílání České televize nebo stanice Slovak Sport.

Kanál O2 Sport bude dostupný exkluzivně v síti O2 TV. Dostanou se k němu klienti televizních služeb O2 se smlouvou nebo i bez smlouvy díky předplatnému přes internet. V takovém případě budou moci sledovat kompletní programovou nabídku i přes webové rozhraní nebo mobilní aplikace. HD verze jednotlivých programů však budou dostupné pouze přes standardní set top box O2 TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: