Placené zápasy Synot ligy lze sledovat na webu legálně zdarma. Jak na to?

Překvapením pro některé fotbalové fanoušky může být možnost sledovat placené přímé přenosy Synot ligy (ePojištění ligy) na webu zdarma. Vysílání sice není dostupné v režimu celé obrazovky, lze jej však sledovat alespoň v okně.

Ukázka přenosu na webu sázkové kanceláře Tipsport

Ukázka přenosu na webu sázkové kanceláře Tipsport

Novinky v sezoně 2016/2017: Nový název, nové podmínky sledování zdarma

Fotbalová soutěž Synot liga před začátkem sezony 2016/2017 změnila název – nyní se označuje produktem nového titulárního partnera – ePojištění.cz liga. Mění se i podmínky sledování fotbalových přenosů zdarma na webu sázkových kanceláří. Každý zájemce musí mít aktivní sázkařský účet.

Pokud chce sledovat fotbalové utkání, musí si účet vložit alespoň 100 Kč a přenosy bude mít k dispozici (odzkoušeno na Tipsport.cz a Chance.cz). Pokud nechce udržovat zůstatek 100 Kč, stačí, když si jednou denně (nebo v daný den) vsadí alespoň za 5 Kč.

Poznámka: Výše uvedené informace jsme doplnili před startem sezony 2016/2017. Další odstavce níže referují o předešlé sezoně 2015/2016.

Přenos je totožný s placeným vysíláním O2 Sport

Možnost volného vysílání placených zápasů na internetu odhalil až úvodní duel Synot ligy mezi Viktoriou Plzeň a Slaviou Praha. Tento zápas přináší exkluzivně v televizi placený kanál O2 Sport, na webu jej přenáší Blesk.cz a iSport.cz. Pokud si chce divák tento zápas koupit na internetu, musí zaplatit 79 Kč prostřednictvím SMS platby.

Jak se však ukázalo, klienti sázkových kanceláří mají i tento duel k dispozici zdarma. A jde o úplně totožný přenos, jaký nabízí právě O2 Sport. Podmínkou je mít otevřený hráčský účet a vsadit alespoň jednu sázku měsíčně v desítkách korun – v případě Tipsportu a Chance činí povinná sázka 30 Kč měsíčně.

Přenos lze sledovat zdarma v okně, nelze zvětšit na celou obrazovku

Příjem zápasu Plzně se Slavii jsme úspěšně spustili na webu sázkové kanceláře Tipsport.cz, sesterské firmy Chance.cz, příznak streamovaného videa se objevil i na webu sázkovky Synot Tip. Je pochopitelně možné, že placené zápasy Synot ligy nabídnou i jiné sázkovky.

Volné vysílání je možné sledovat pouze v okně, nelze jej zvětšit na celou obrazovku. Pokud má divák zájem o full screen, může si přenos koupit na webu iSport.cz, kde zaplatí 79 Kč za jeden zápas nebo 200 korun za tři zápasy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .