Podívejte se na největší změny vizuálu MTV v historii

mtv_nove_logoVIDEA UVNITŘ – Hudební a lifestylové programy s hlavičkou MTV prodělaly v červenci největší změnu od počátku své dlouholeté historie. Spodní část loga přisla o známý prvek „Music Television„. Podívejte se na novou grafiku.

Ve Spojených státech amerických už diváci delší dobu sledují kanál MTV ve zcela nové podobě. Největší změnou ve své historii prošlo jednak logo stanice (přišlo o dodatek „Music Television„), ale rovněž větší změnou grafiky. Logo MTV je nyní průhledné a mnohem větší, změn doznaly informační lišty. Informace o právě běžícím programu jsou barevné, průhledný je ovšem nově box s názvem skladby. Důvodem změn je fakt, že MTV není delší dobu jen hudebním kanálem, muzika je prakticky minoritní části vysílání ve většíně světových mutací.

K TÉMATU: Programy MTV čeká významná změna

Hudební televize MTVN HD se pak kromě nové grafiky představila pod novým názvem – MTV Live HD. Rebranding na MTV Live HD odpovídá proměně na výhradně hudební stanici ve vysokém rozlišení. Původně stanice vysílala programy dětského kanálu Nickelodeon, ten už však vysílá vlastní kanál ve vysokém rozlišení.

Z ČESKÉ REPUBLIKY: MTV rozšiřuje portfolio hudebních pořadů

„Chlupatá rodinka“ je nedílnou součástí vysílání nejen české verze stanice MTV.

Podivuhodné tanečníky uvidí diváci MTV po celém světě přímo v nové grafice.

Do říše divů? Ano, s novou grafikou MTV. Nová podoba loga MTV umožňuje kreativní způsob využití self-promotion.

Nabídka aktuálního programu české mutace mezinárodního hudebně-lifestylové stanice MTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,