Bauer Media vaří krok za krokem a vypráví příběhy na hraně zákona

varime_krok_perex

Vydavatelství Bauer Media přichází na začátku jara s novým titulem „Vaříme krok za krokem„. Měsíčník vychází pod známou značkou ženského titulu Chvilka pro tebe. Čím se liší od konkurenčních periodik o vaření? Především se soustředí na podrobný návod k vaření s postupnými obrázky a zevrubnými popisy. Druhou letošní novinkou je speciál Napsáno životem s názvem „Příběhy na hraně zákona„.

Krok za krokem pomocí obrázků

Od konce března je na českém trhu s tiskem k dostání měsíčník „Vaříme krok za krokem„, vydavatelství Bauer Media jej uvádí na stánky pod populární značkou Chvilka pro tebe. Není prvním, mezi zájmovými časopisy najdeme Chvilku napětí, Chvilku pro luštění (resp. speciál SUDOKU), Chvilka pro relax a Chvilka v kuchyni. Loni začal vycházet i projekt „Osudy hvězd“. „Vaříme krok za krokem“ vychází v netradičním výškovém formátu 17 x 28 centimetrů. První číslo vyšlo 21. března v nákladu 60 tisíc kusů. Jednotlivá vydání budou ve volném prodeji k dostání za cenu 15 Kč.

Z ARCHIVU: Tina Bydlíme, Zahrada – Moje radost a Nejchutnější recepty

V čem se „Vaříme krok za krokem“ odlišuje například od měsíčníku Chvilka v kuchyni? Je určen především ženám od 30 let s rodinou, ale také pro ty, kteří chtějí hledat nové inspirace. Koncept periodika jim podle vydavatelství zajistí „úspěch i u složitějších jídel„. Na rozdíl od konkurenčních titulů ze segmentu vaření znázorňuje recepty krok za krokem – tedy obrázky popisujícími postup vaření.

Sesterský časopis Chvilka v kuchyni zpracovává v přehledné formě nafocené recepty od profesionálního kuchařského studia. Čtenářky jsou navíc ohodnoceny za zaslání receptů a mohou sbírat též originální samolepky Skvělá kuchařka. Recepty doplňují informace o dalších variantách pokrmů. Součástí měsíčníku jsou křížovky, znalostní kvízy, výhry nebo fotosoutěže. Jedno číslo stojí 6,90 Kč.

Nový speciál Příběhy na hraně zákona

Druhou novinkou je titul „Příběhy na hraně zákona„, která vychází v rámci rodiny příběhového čtrnáctideníku Napsáno životem. Tematicky zaměřený speciál přináší „osudy lidí, kterým do života zasáhly paragrafy, ať už stáli na kterékoli straně zákona„. Přečíst si můžete nejen příběhy zločinců a obětí, nýbrž i zážitky soudců a advokátů. Periodika pod hlavičkou

PSALI JSME: Bauer Media: Tajemné příběhy, Osudy hvězd

Protože příběhy vzbuzují mnoho otázek, téměř všechny jsou opatřeny komentářem renomované právničky, který čtenářům pomůže zorientovat se ve spletitém prostředí paragrafů,“ doplňuje vydavatelství Bauer Media. Servisní stránky, křížovky, zábavný test a recepty jsou nedílnou součástí časopisu. Příběhy na hraně zákona mají 44 stran a stojí 25 Kč. Vyšly 13. března a v prodeji zůstanou po dva měsíce.

varime_krok_001

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .