Reflex vychází poprvé ve 3D

reflex_3dVe čtvrtek 3. února vychází týdeník Reflex ve 3D formátu, sto stran fotografií a dalších materiálů doplní přiložené 3D brýle.

Trojrozměrné fotografické akty českých studentek herectví a mnoho další prostorových snímků jsou náplní aktuálního čísla týdeníku Reflex, jenž se na českých stáncích objeví už ve čtvrtek 3. února. Speciální 3D vydání nabídne cyklus aktů na téma „Tragédie na karnevalu a Moulin Rouge„, fotografie byly nafoceny v pražském divadle Disk.

K TÉMATU: Deník Blesk vyšel v pátek ve 3D

Ve 3D bude komiks Zelený Raoul od malíře Štěpána Mareše. Jak slibuje banner z webu www.reflex.cz, ožije „Faunovo velmi pozdní odpoledne podruhé„, dočkáme se témat „Češi hajlují ve 3D„, „Jan Šibík fotografuje egyptskou revoluci“ a jiné. 3D ale budou rovněž reklamy, pro plný zážitek budou zdarma přiloženy speciální brýle.

NENECHTE SI UJÍT: On-line fotbalová hra ve 3D

S tímto číslem časopisu Reflex se začíná další ročník tradiční amatérské fotografické soutěže „Akty X„, probíhat bude opět ve čtyřech kolech až do 2. září. Vítězové, o kterých rozhodne odborná porota, obdrží fotografické ceny. Reflex ovšem není první, kdo s 3D tištěným titulem přichází, nedávno vyšel deník Blesk s fotografiemi nahých dívek, trojrozměrně si mohli přečíst několik čísel rovněž čtenáři časopisu Svět.

reflex_banner_

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,