On-line fotbalová hra ve 3D

3d_fotbalMáte-li doma speciální brýle pro 3D vidění a jste-li příznivci fotbalových her, nabízíme vám jeden tip.

Po světě se šíří 3D mánie, filmy v kinech v 3D provedení se stávají takřka standardem, 3D filmy se k nám dostávají pomalu i přes televize, 3D efekty nechybí ani na stránkách deníků. V souvislosti s právě probíhajícím Mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice vám přinášíme tip na on-line hru 3D Penalty Save, kterou na svém webu nabízí zdarma T-Enterprise.

Ke hraní 3D Penalty Save není třeba mít zvláštní vybavení, flash-hru si plně vychutnáte v případě, že máte doma brýle s červenou fólií pro levé oko a modrou fólii pro oko pravé. Hra však není určena pro delší hraní, působí totiž nepříjemně na oči. Lepší provedení pak nabízí například hra Party Pigeon Shooting 3D, v níž střílíte čelní politické představitele Velké Británie – expremiéra Gordona Browna či současného premiérského předsedu Davida Camerona.

ZAHRAJTE SI: 3D PENALTY SAVE

Na webu T-Enterprise jsou k dispozici tzv. virální flashové hry, tedy šířené prostřednictvím dobrovolného zasílání e-mailu mezi známými. Právě ty jsou zde prezentovány jako účinný reklamní nástroj k přesnému zacílení na klienta. T-Enterprise se navíc chlubí, že v oblasti 3D her hrají „vedoucí úlohu“ před konkurencí.

3d_fotbal_hra

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .