Na stáncích je americký speciál měsíčníku Příroda

priroda_amerikaVydavatelství Extra Publishing uvedlo 3. prosince na český trh s tiskem druhý speciál měsíčníku Příroda.

Před rokem se na českém trhu objevil první speciál magazínu Příroda, monotematický výběr se věnoval africkému kontinentu. Po roce přichází vydavatelství Extra Publishing s druhým číslem, které nabízí to nejlepší, co bylo dosud publikováno o Severní a Jižní Americe v titulu Příroda, ten vychází od roku 2008.

Z ARCHIVU: V prodeji se objevily speciály titulů Svět a Příroda

Speciál časopisu Příroda nabízí na 164 stranách výhled na kanadské hory, Aljašku, velkoformátové fotografie zprostředkují výlet do národního parku Yellowstone a čtenáři zavítají také do Ekvádoru, Arizony, Nevady či Utahu. To vše za 149 Kč. Připomínáme, že aktuální číslo si můžete prolistovat přímo na webu vydavatelství Extra Publishing. Příroda: Severní a Jižní Amerika bude v prodeji celý příští rok.

K TÉMATU: Extra PC s přehlednější grafikou

Vydavatelství Extra Publishig je ryze česká společnost, jež se zaměřuje na tituly z oblasti IT a PC, v portfoliu nechybí ani magazíny Svět, Příroda a historické trio Živá historie, Tajemství české minulosti a Válka REVUE. Kromě speciálu časopisu Přírody vychází dvakrát ročně zvláštní vydání časopisu Svět, jednou ročně vychází Živá historie speciál a čtyřikrát ročně pak speciál Válka REVUE. Tyto výtisky sumarizují nejzajímavější články, jenž byly v minulosti publikovány.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:
Extra Publishing uvádí další speciál – Válka REVUE
Vychází třetí speciál časopisu Svět
Živá historie Speciál řeší historické otazníky

priroda_amerika_bannerCelým číslem můžete listovat přímo na webu www.extra-priroda.cz. Zdroj: www.extra-publishing.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .