V prodeji se objevily speciály titulů Svět a Příroda

afrika_specialUKÁZKA UVNITŘ – Vydavatelství Extra Publishing uvedlo na předvánoční trh dva speciály svých úspěšných titulů.

svetspecial2Po velkém úspěchu se speciálem časopisu Svět (100 nejpalčivějších otázek dobývání vesmíru) přichází vydavatelsví Extra Publishing se druhým speciálem Světa. Tentokrát nese titul „19 nejmocnějších říší světa + Největší války 20. století„. Na 140 stranách se dozvéte více o životě lidí v Egyptě přes pěti tisíci lety, o pádu Perská říše a další zajímavé informace. Jedná se o výběr nejlepších článků z časopisu, ty jsou zaměřeny na největší říše světa od starověku až po mocnosti 20.století.

Za cenu 150Kč získáte kromě časopisu navíc i DVD filmovou přílohu „II. světová válka„. Speciál vyšel 11.prosince. Jak nám dnes sdělil Igor Mahal, šéfredaktor časopisu Svět, časopis bude v prodeji půl roku. Zajímalo nás, zda redakce neuvažuje i verzi bez přílohy: „Nemohu vyloučit, že časem bude k dispozici i bez DVD, zatím to ale v plánu nemáme,“ říká ěéfredaktor Mahal.

Přečtěte si článek o zájmových magazínech:
Srovnání populárně-naučných magazínů

Do prodeje se však dostává i vůbec první speciál magazínu Příroda s titulem Africká divočina (aneb stovka kvalitních fotografií, reportáže, cestopisy…). Na 164 stranách (včetně obálky) najdete to „nejlepší a nejpodstatnější“, co jste si mohli na stránkách Přírody doposud o černém kontinentu přečíst. „Pokud jste něco zmeškali anebo se s naším časopisem setkáváte poprvé, speciál vám poskytne široký a bohatý pohled na světadíl, jenž je stále považován za tajuplný a romantický,“ píše se na webu vydavatelství Extra Publishing.

Na webu si rovněž můžete oba speciály prolistovat stránku po stránce. „V prodeji bude po celý příští rok,“ informoval nás šéfredaktor časopisu Příroda Marek Telička. Časopis je v prodeji za cenu 149Kč.

Zajímá Vás titulní strana afrického speciálu časopisu Svět? Podívejte se na ni v plné kvalitě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .