HN mění šéfredaktora, Šimůnek se posouvá výše

simunek_hnPetr Šimůnek končí v pozici šéfredaktora Hospodářských novin (HN), po pěti letech ho vystřídá Petr Šabata. Dlouholetý šéfredaktor však v HN nekončí.

Jak dnes informovaly Hospodářské noviny, po pěti letech opouští Petr Šimůnek funkci šéfredaktora HN. V rámci společnosti Economia ale nekončí, naopak bude zastávat novou pozici – vydavatele HN. „Pět a půl roku je dlouhá doba. Přišel čas na změnu pro mne i pro noviny. Předávám novému šéfredaktorovi nejlepší novinářský tým v zemi. Tým, který má před sebou velký projekt proměny z novinové redakce na redakci multimediální. I já mám před sebou velký projekt, o kterém zatím nemohu příliš mluvit. Nicméně platí, že dál zůstávám v řídících orgánech Economia a.s. a budu úzce spolupracovat s redakcí HN,“ uvedl Petr Šimůnek v tiskové zprávě.

PSALI JSME: HN startují od pondělí v novém

Funkci šéfredaktora Hospodářských novin bude nově zastáva Petr Šabata, někdejší šéfredaktor MF Dnes či slovenského deníku Pravda. Jeho posledním působištěm se stal dnes již neexistující projekt Naše adresa. Připomeňme, že Petr Šimůnek nastoupil do funkce šéfredaktora Hospodářských novin v roce 2005.

DOPORUČUJEME: Hyperlokální Naše adresa končí

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .