Bauer Media: Tajemné příběhy, Osudy hvězd

bauer_media

TITULNÍ STRANY UVNITŘ – Vydavatelství Bauer Media uvedlo na stánky s tiskem třetí číslo novinky Napsáno životem – Tajemné příběhy a speciál Osudy hvězd.

Třetí číslo časopisu Tajemné příběhy (s hlavičkou Napsáno životem) je k dostání od 21. června. Dvouměsíčník se věnuje „věcem mezi nebem a zemí, nevysvětlitelným záhadám, tajemným znamením, paranormálním jevům a mnoha dalším oblastem„. Cena jednotlivého čísla je 25 Kč a vychází na 44 stranách každé dva měsíce. V aktuálním čísle se čtenáři setkají s příběhem dívky, která se střetla s mimozemskou civilizací. Dále si budou moci přečíst vyprávění mladého muže, pro jehož senzitivní partnerku skončil víkendový pobyt téměř tragicky.

Z ARCHIVU: Časopis Dívka v samostatné podobě končí

Speciál společenského časopisu Chvilka pro tebe vyšel tentokrát s názvem „Osudy hvězd, které zažily vzestup i pád„. Letní speciál o slavných lidech píše o jejich bouřlivých osudech – rodina, úspěch, peníze, sláva, bohatství, úcta, ale taky deprese, neklid, nemoc, tragédie, autonehoda, sebevražda. V časopise nechybí příběhy, křížovky o ceny, zábavné kvízy a testy. Za 40 stran čtení zaplatí zájemci 22 Kč.

bauer_media_titulky_tajemne_osudy

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .