Živé koncerty bez přerušení, sportovní formát i Trendymánie na Bontonu

bontonfotbalAKTUALIZOVÁNORádio Bonton zahájilo nový školní rok výraznějším zásahem zejména do svého podvečerního programu, nabídku pořadů obohatí též víkendové novinky. Programové novinky zaujmou příznivce živých nahrávek, sportovní fanoušky, zkrátka ovšem nepřijdou ani lidé lačnící po informacích z oblasti módy a životního stylu.

Článek jsme doplnili o informace o novém nedělním hudebním speciálu, tím je návrat DJ Frikyho, kterého znají posluchači zaniklého Radia DJ.

Střídačka aneb Sportovní podvečer

Pro všechny sportovní fanoušky spustilo Rádio Bonton novinku s názvem „Střídačka aneb Sportovní podvečer s Honzou Smetanou„. Známý sportovní redaktor České televize moderuje na rádiu od května letošního roku v čase 17-20 od pondělí do čtvrtka. Počínaje zářím se v čase 18-20 objevuje nový pořad, do jehož vysílání se mohou zapojit posluchači prostřednictvím Facebooku, ale též SMS či e-mailem.

SOUVISEJÍCÍ: Na Bontonu vysílá nově Jan Smetana

Náplní pořadu jsou nejen informace, ale pravidelní hosté z prostředí sportu. Honza Smetana ve vysílání Rádia Bonton doplňuje glosy, obsah dotváří pravidelné rubriky Skóre (souhrnné zpravodajství v 19:30) a Trestná lavice (nesportovní chování vždy v 19:45). Jakožto dlouholetý sportovec a komentátor doplňuje Honza Smetana „pohled z druhé strany“.

Trendymánie s Evou Fraňkovou

Mezi páteční osmnáctou a devatenáctou hodinou vysílá moderátorka Eva Fraňková nový pořad „Trendymánie„, posluchači se v programu dozvědí nejnovější informace z oblasti módy, životního stylu a zdraví. Do studia si bude Eva Fraňková pravidelně zvát hosty, první byl stylista Jan Pokorný. Program doplňují rubriky „TrendyTéma“ či „TrendyProfil“ s medailonem uznávané osobnosti z oblasti módy. Reprízu nasazuje Rádio Bonton v neděli po 13. hodině.

Z ARCHIVU: Milan Bílek v týmu Rádia Bonton

bontonprogram_newProgramové schéma Rádia Bonton platné od září 2011. Pro zvětšení klikněte myší.

Hudební speciály a živé nahrávky

Milovníci živých nahrávek mohou každý týden naladit ve vysílání Rádia Bonton živé koncertní vystoupení světových i domácích hvězd a to každý páteční večer od 19:00, první vydání představilo nahrávky zpěvačky Adele. „Do budoucna Bonton plánuje vlastní nahrávky koncertů tuzemských i zahraničních kapel,“ uvedlo Lagardère Active ČR provozující Rádio Bonton. Reprízu nachystala stanice v neděli po 16. hodině a v úterý po 21. hodině. Jedná se o hodinový záznam koncertů bez přerušování mluveným slovem či reklamou.

DOPORUČUJEME: Rádio Bonton zní nově, rozšiřuje pokrytí

Na nedělní večer se chystá další hudební bonbonek, jehož formát se zatím tají. Můžeme prozradit, že by posluchačům Bontonu měl přinést netradiční pohled na svět aktuálních trendů v hudbě jako takové,“ doplňuje Radka Pilzová, PR manager Lagardère Active ČR. Touto novinkou je Maloměstská diskotéka, kterou připravuje známý DJ Friky, na Rádiu Bonton jej uslyšíte každou neděli v čase 20-22, jak uvádí na Facebooku, jedná se o zábavný pořad se zaměřením na remixy různých hudebních stylů.

Několik dalších novinek a soutěží Rádia Bonton

Rádio Bonton nezapomíná ani na soutěže, v září se vyhrávají kola AGang, úkolem je zaregistrovat se do soutěže pomocí SMS ve tvaru KOLA (mezera) A nebo B na číslo 736 35 00 35 (cena SMS dle tarifu operátora). Soutěžní otázka se ptá na to, „Kde sídlí Rádio Bonton?“ Za A je to Wenzigova ulice, Praha 2, za B to může být Šumavská ulice, Brno. Každé všední ráno zazní heslo, všechny indicie si zapisujte, v pátek se moderátoři spojí s jedním registrovaným soutěžícím, který může získat kolo.

K TÉMATU: Bonton zamířil do Ústí nad Labem

Od 1. července naladíte Rádio Bonton nově v Ústí nad Labem – na frekvenci 96,9 FM. Aktuálně koordinuje rádio kmitočet v Hradci Králové (107,1 FM), v červnu získal „nebonitní“ kmitočet ve Strakonicích (100,4 FM) s plánovaným zásahem 32 716 obyvatel o výkonu 100 W.

mp_bonton_11Aktuální pokrytí Rádia Bonton – zdroj: DXRadio.cz/JIDXC

Autor článku:

Komentáře (3)

  1. JJirka

    Já se hlavně těšim, až Bonton začne vysílat i tady u nás v Budějcích. Měli by začít někdy teď…
    Bonton hraje příjemnej mix aktuálních a starších hitů, ale zároveň žádný vykopávky, jako třeba Faktor, nebo příšernosti, jako Kiss nebo kolikrát i Evropa 2. Po Expresu moje 2. nejoblíbenější radio.

  2. _Ovi

    BONTON__ v mém žebříčku postupně stoupá výše. Už to není to šedivé, průměrné rádio s nezastavitelným pop-rockem. Zvlášť v mimopražských lokalitách to může být pro lidi kolem třicítky alespoň mírná alternativa s hudbou 90s-2000s. Ještě to chce promazat v databázi Davidy Deyly, Chinaski a podobné „impulzáky“. Angažmá mého oblíbence DJe Frikyho s živým mixováním je příjemné překvapení.
    http://oviradio.ic.cz/

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: