Rádio Bonton zní nově, rozšiřuje pokrytí

bonton_partak_logo

AUDIO UVNITŘ – Srpen je pro Rádio Bonton měsícem několika novinek, po spuštění vysílače v Ústeckém kraji nasazuje stanice od srpna novou zvukovou grafiku.

Nový zvukový obal Rádia Bonton ladí posluchači od začátku srpna. Důvodem změny grafiky je fakt, že Rádio Bonton výrazně rozšířilo pokrytí mimo hlavní město. V Ústí nad Labem spustila stanice kampaň související s příchodem na sever Čech. „Její součástí budou lavičky, držadla v MHD, reklamní plachta na ústeckém náměstí a inzerce v regionálních tiscích. První vlnu kampaně doplní několik set triček s potiskem rádia, které se následně objeví na klíčových místech Ústí,“ uvedla skupina Lagardere Active ČR. V nejbližší době se dostane stanice do oblasti Českých Budějovic a Strakonic.

POSLECHNĚTE SI: NOVÝ ZVUKOVÝ OBAL RÁDIA BONTON

V souvislosti s rozšířením signálu dochází k obměně zvukové grafiky Rádia Bonton: „Muzika na Bontonu ušla kus cesty, proto stávající zvukový obal už nebyl schopen tyto změny reflektovat. Bylo tedy více než nutné posunout grafiku rádia zase o krok vpřed a jsem moc rád, že se povedlo vytvořit nový obal in house,“ říká Martin Pokorný, ředitel Rádia Bonton. Autorem je Pavel Matyáš, mistr zvuku rádia. Předchozí zvukový kabát používala stanice od ledna 2010, v té době opustila stanice slogan „PopRock nezastavíš“ a přesunula se k „V našem městě“.

K TÉMATU: Bonton zamířil do Ústí nad Labem

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: