Soutěž Ibiza 2015 na rádiu Evropa 2 se blíží do finále, zbývají poslední kola

Radio Evropa 2 letos opakuje svou úspěšnou soutěž o týdenní all inclusive zájezd na Ibizu. V červenci pošle deset výherců a svůj tým na party ostrov a odtud bude vysílat i blok Afterparty.

Vizuál k soutěži Ibiza 2015 s Evropou 2

Vizuál k soutěži Ibiza 2015 s Evropou 2

První kolo soutěže odstartovalo 20. května. V tomto týdnu běží běží už šesté z celkem osmi kol, přičemž to předposlední startuje už zítra, tedy ve čtvrtek 18. června. Soutěžící se mohou přihlasovat zasláním placené SMS v ceně deseti korun na číslo 90 011 10. SMS zpráva musí být ve tvaru „IBIZA“.

Předposlední kolo soutěže potrvá do 22. června a poslední kolo hry bude ukončeno 26. června. V každém kole je vybrán ten výherce, jehož SMS dorazí jako 1000. v pořadí. Následně musí tento posluchač přijat hovor od moderátora na číslo, z něhož byla herní SMS odeslána. Pokud přijme hovor do 30 sekund po prvním zazvonění, získává výhru. Pokud hovor nepřijme, dostane šanci další posluchač v pořadí.

Výherci můžou během celého června vyhrát, jak v éterové, tak ve webové soutěži. Další informace jsou k dispozici na webu Evropa2.cz/Ibiza.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: