Evropa 2 po loňském úspěchu znovu uvádí zájezdy na ostrov Ibiza

Rádio Evropa 2 opět vyhlašuje soutěž o letecký all inclusive týdenní pobyt na nejlepším party ostrově. Po loňském úspěchu soutěže navazuje i letos opakováním konceptu, nyní navíc podpořeným kampaní s hvězdnými ambasadory.

evropa-2-ibiza-kampan-2014-651

Průvodci party ostrovem se pro výherce stanou stejně jako loni moderátoři zmíněného rádia a nové také ambasadoři kampaně zpěvačka Monika Bagárová a Dj Brian.

Soutěž o zájezdy na Ibizu se stala loňským nejúspěšnějším konceptem, proto jsme se rozhodli ho i letos zopakovat. Teď navíc s ambasadory Monikou Bagárovou a Dj Brianem, které považuji za talentované naděje české hudební scény. Věřím, že stejně jako loni bude Ibiza přitažlivým prvkem vysílání našeho rádia, který potěší nejen příznivce taneční hudby,“ říká Jitka Fürst, ředitelka Evropy 2.

Kampaň byla letos vytvořena in house, fotil Goran Tačevski. Soutěž bude probíhat od 2. – 27. června. Každý týden se ve vysílání zveřejní dva výherci z nichž každý vyhraje zájezd od Čedoku pro 2 osoby. Kompletní pravidla soutěže najdete na webu Evropa2.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: