Evropa 2 spolupracuje na projektu Ibiza i s Dance radiem

dance-radio-651

Mediální dům Lagardere letos zapojil do soutěže o zájezd na party ostrov Ibiza hned dvě své značky. Vedle Rádia Evropa 2 participuje na promoakci i taneční Dance radio, které skupina provozuje samostatně.

Po celý červen mohou tance a zábavy chtiví fanoušci rádia Evropa 2 soutěžit o exkluzivní zájezd na ostrov Ibiza, kde je čeká týden ve společnosti moderátorů rádia a také ambasadorů akce Dj Briana a Moniky Bagárové. Od tohoto týdne na projektu kooperuje také sesterské Dance radio a k ambasadorům přibyl Dj Michael Burian, česká hvězda trance music,“ uvedla tisková mluvčí skupiny Lagardere Radka Pilzová.

Soutěž probíhá od 2. – 27. června. Každý týden se ve vysílání zveřejní dva výherci, z nichž každý vyhraje zájezd pro 2 osoby. Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici jak na webu Evropy 2, tak nově i na webu Dance radia.

Projekt Dance radio už několik let přímo provozuje společnost Max Loyd, která je součástí mediální skupiny Lagardere. Značka Dance rádio původně figurovala pouze na internetu, zatímco v éteru působilo nejprve Info rádio, poté Info DJ a následně Rádio DJ. Od ledna 2010 využívá skupina Lagardere značku Dance radio.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. PV

    Dnešní Dance radio nemá s tehdejším Dance radiem vysílajícím na internetu hudebne teměř nic společného. Spíš je to hudebně spíš to rádio DJ Info. Nedávno jsem si na mobil instaloval aplikaci Dance radia že ho tedy po delší době zkusím….bylo to tuším nějak v sobotu a fakt příšerný. Musel jsem se naladit na hudbě co mám v mobilu stažený právě z toho původního Danceradia. Pak jsem to zkusil ještě v týdnu ráno , hudebně o trochu lepší nicméně moderování žádné akorát byly nějaký zprávy kde hlavním tématem byl proběhlý koncert Lucie (!) v Košicích (!) .. a pak ještě ten samý den navečer ale stálo to zase za houby tak šla aplikace do pryč. Mimochodem měl jsem dojem že enormně žere data (víc než aplikace vysílání Zlatky když ještě vysílala…)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: