Sourozenci Gondíkovi budou mít rozhlasovou verzi svého pořadu na Country radiu

Adéla a Dalibor Gondíkovi budou se svým pořadem vystupovat i v rádiu. Po vzoru TOP STAR magazínu přenáší televize Prima další svůj pořad do rozhlasové podoby díky spolumajiteli skupiny Radio United.

adela-dalibor-gondikovi-651

Sestřih televizního vydání ve zvukové podobě

Lifestylový magazín startuje na vlnách Country Radia v neděli 17. května. Posluchači si jej mohou poslechnout v závěru víkendu vždy od 19 do 20 hodin. V rámci 60-minutového vysílání bude připraveno šest vstupů, které budou výběrem toho nejlepšího, co mohli diváci vidět předešlý den v televizní verzi magazínu.

Synergické propojení televize i rádia se nám potvrdilo u prvního našeho projektu – TOP STAR magazínu. Proto jsme dali zelenou i dalšímu oblíbenému pořadu Gondíci s.r.o., u kterého předpokládáme velký zájem ze strany inzerentů v rámci našeho mediálního zastupitelství Media Club,“ říká provozní ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek.

Lifestylový magazín Gondíci s. r. o. se na televizních obrazovkách objevuje od 7. března letošního roku. Pořad je postaven na 7 až 9 reportážích. Průměrná sledovanost pořadu je 224 tisíc diváků v rámci věkové kategorie 15+ a průměrný share je 12,53 %.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .