Prima zopakuje zpravodajské turné po regionech, znovu využije mobilní studio

Televize Prima navazuje na loňskou zpravodajskou roadshow a její štáb v letošním roce navštíví dalších patnáct měst, odkud živě odvysílá hlavní zpravodajskou relaci. První zastávka bude v Pardubicích už tuto sobotu 2. května.

Zpravodajský kamion TV Prima, foto: TV Prima

Zpravodajský kamion TV Prima, foto: TV Prima

V rámci roadshow se bude sbírat vysloužilé elektro nebo simulovat dopravní nehody

Když jsme v loňském roce s naší zpravodajskou roadshow startovali, byli jsme napnutí, jak ji diváci přijmou. Reakce byly pozitivní a celá roadshow nás naplnila velkým optimismem. Za celý realizační tým a moderátory tak můžu říct, že už se na další setkání s našimi diváky moc těšíme,“ říká šéfredaktorka zpravodajství FTV Prima Jitka Obzinová.

Partnerem roadshow se stala společnost ASEKOL, která na všech zastávkách umístí speciální maketu červeného kontejneru pro sběr vysloužilého elektra. Lidé tak budou moct donést své vyřazené elektrospotřebiče a jednotlivá města spolu budou soutěžit v tom, kolik elektrospotřebičů se vybere. Za každý vysbíraný kilogram elektra, který lidé vytřídí během roadshow přímo na náměstích, pošle ASEKOL deset korun nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá hendikepovaným nalézt si práci.

Dalším partnerem roadshow je pojišťovna GENERALI, která společně s oddělením MD ČR BESIP navštíví sedm měst, ve kterých si budou návštěvníci moct přímo na místě vyzkoušet náraz při dopravní nehodě.

Seznam míst, které letos Prima navštíví se svým zpravodajským kamionem

2.5.    Pardubice
9.5.	Brno
16.5.	Ostrava
23.5.	Plzeň
30.5.	České Budějovice
6.6.	Poděbrady
13.6.	Náchod
20.6.	Praha
27.6.	Ústí nad Labem
4.7.	Tábor
11.7.	Teplice
18.7.	Česká Lípa
25.7.	Písek
1.8.	Mělník
8.8.	Žatec
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: