Rádio Dálnice spustilo další vysílače. Má nový web a konečně vysílá online

Dopravní rádio Dálnice ostravského podnikatele Radima Pařízka se dále vyvíjí. Spustilo dvě frekvence poblíž Prahy. Zásadní je i fakt, že po osmi letech má stanice nové webové stránky a konečně zprovoznila online stream.

Logo Rádia Dálnice. Zdroj: www.radiodalnice.cz

Logo Rádia Dálnice. Zdroj: www.radiodalnice.cz

Podle informací jednoho z našich čtenářů spustilo v posledních týdnech Rádio Dálnice frekvenci Praha Průhonice 104,2 MHz a Praha Jažlovice 107.2 MHz. Tyto kmitočty doplňují hlavní pražskou frekvenci 107,9 MHz z Chodova.

Projekt Rádia Dálnice má za sebou výrazně expanzivní rok 2017. V této době zprovoznilo většinu vysílačů a obnovilo pravidelný moderovaný program. V prvním týdnu roku 2018 vývoj pokračoval spuštěním nových webových stránek. Posluchači se mohou k programu dostat už i přes internet. Dálnice byla doposud jednou z mála stanic, které nešlo poslouchat online.

Tým rádia je v posledních týdnech aktivní i na Facebooku, kde příležitostně informuje o dopravní situaci a přináší praktické články pro řidiče. Na novém webu Rádia Dálnice však chybí seznam vysílačů a k dispozici nejsou ani jména moderátorů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .