Rádio Dálnice pomalu přidává do vysílání další obsah

Dálniční rádio sice dlouhodobě nemá aktualizovaný web a své vysílání nezprostředkuje posluchačům přes internet. Své FM vysílání by ale mohlo obohatit v nejbližší době alespoň podle neurčitých informací na Facebooku.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Web Digitální rádio si všiml nových vstupů ve slovenštině, které se předtím ve vysílání neobjevovaly. Ve vysílání se objevuje hlas moderátorky Jany Bastien, která oživení projektu Rádia Dálnice potvrdila na svém FB profilu. Paradoxně, na oficiálním Facebooku Rádia Dálnice se podobná informace nenachází, a žádná novinka se neojevila ani na webu radiodalnice.cz.

Moderátorka Jana Bastien nicméně na svém osobním profilu zveřejnila fotky nového týmu, který se postupně tvoří. „Společně píšeme historii a tvoříme základy nového Rádia Dálnice. Náš tým se určitě rozroste, naše vysílání zbravurní a pevně věřím, že vybudujeme komunitu skvělých posluchačů,“ napsala.

Na dvou zveřejněných fotografiích je 6 lidí včetně Romana Jeřábka. Ten je výkonným ředitelem Rádia ČAS a blízkým spolupracovníkem podnikatele Radima Pařízka, který stojí za Rádiem Dálnice, Rádiem Čas a řadou dalších mediálních projektů.

Právě Rádio Dálnice je dlouhodobě ve stínu dalších aktivit mediální skupiny Radima Pařízka. Stanice sice vysílá od roku 2010, výrazněji však o sobě nedává vědět. Webová stránka radiodalnice.cz obsahuje neaktuální informace a dopravní zpravodajství z roku 2010. K dispozici není živý stream. Posluchač se tak k vysílání dostane pouze pokud je v dosahu jednoho z vysílačů, které šíří signál Rádia Dálnice.

Provozovatel nedávno spustil i distribuci přes satelit, ta ale není určena pro individuální příjem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .