Radio RUBI po několika letech restartovalo webovou prezentaci

Jednoduchá struktura webu radia RUBI představuje velmi základní informace – moderátory stanice, hitparádu Top hity a přináší aktuality z rádia i regionů, v nichž vysílá.

Webová prezentace radia RUBI

Webová prezentace radia RUBI

Moravské hudební radio RUBI řadu let neaktualizovalo internetové stránky a ke komunikaci využívalo výhradně Facebook. Na něm zveřejňovala stanice informace o soutěžích, partnerských akcí, případně o hudebních speciálech, které vysílala. Web nebyl dlouhou dobu používán právě s odkazem na všeobecnou oblibu sociální sítě.

Na podzim letošního roku se po několika letech tuto praxi rozhodlo radio RUBI změnit a představilo novou podobu internetové prezentace www.radiorubi.cz. Snahou bylo přinést přehlednou a jednoduchou podobu, dominují žlutá, černá a šedá barva. Na úvodní straně nabízí informace o právě hrané skladbě, aktualitách z rádia a regionu a přehled hitparády Top hity.

Informace o programech a moderátorech jsou velmi skromné, čímž je kladen důraz na hudební stránku rádia. Méně příjemným prvkem je přehrávání vysílání, není možnost zobrazit přehrávač v externím okně a návštěvník tak pro poslech musí mít zobrazenou domovskou stránku webu radia RUBI. Pro úplnost doplňme, že řady moderátorů doplnila Milena Öbrink Hobzová, kterou z dřívějška znají posluchači Hitrádia Apollo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .