Libor Bouček se po pěti letech vrátil z Frekvence 1 na Evropu 2

Když Libor Bouček v roce 2013 vyměnil Evropu 2 za Frekvenci 1, zřejmě netušil, že o pět let se znovu vrátí. Jeho rádiová kariéra pokračuje ve skupině Lagardere, kde působí celkem 14 let.

Libor Bouček. Foto: P. Kurečka. Fotografii poskytla skupina Lagardere Active ČR

Libor Bouček. Foto: P. Kurečka. Fotografii poskytla skupina Lagardere Active ČR

Libor se vrací do vysílání Afterparty a na vlnách našeho rádia nám bude zpříjemňovat čas každé všední dopoledne od 9:00 do 12:00 hodin. Přináší s sebou i několik nových rubrik jako například hudební Kultovku či Sprostějov aneb Slovník sprostých slov s Jakubem Kohákem a máme se fakt na co těšit,“ napsala Evropa 2 na svém webu a sociálních médiích.

Libor Bouček strávil na rádiu Evropa 2 celkem devět let. V létě 2013 se přesunul na sesterské rádio Frekvence 1 a začal zde moderovat ranní vysílání. V roce 2016 se přesunul do poledního bloku, kde nahradil Rudu z Ostravy. Nyní se vrací zpět na Evropu do dopoledního vysílání.

Rádia Evropa 2 a Frekvence 1 jsou rozdílná. Mou největší motivací je udělat nejlepší show pro své posluchače,“ komentoval Libor Bouček před pěti lety svůj přechod od jedné značky k druhé. Nyní Evropa 2 jeho příchod nekomunikovala prostřednictvím tiskové zprávy. Dala o tom vědět pouze svým posluchačům na webu a sociálních sítích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .