Libor Bouček bude nově na Frekvenci 1 pokračovat tam, kde končil Ruda z Ostravy

Populární rádiový moderátor Libor Bouček se na Frekvenci 1 přesouvá do poledního vysílacího času. Ten byl až do konce června doménou herce Michala Kavalčíka s postavou Rudy z Ostravy. Vedení tak zaplňuje polední čas dalším významným jménem.

Libor Bouček, foto: Frekvence 1

Libor Bouček, foto: Frekvence 1

Od úterý 30. srpna startuje ve vysílání Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Každý všední den mezi 12.00 – 13.00 se tak posluchači mohou těšit na mix hudby, zpráv a zábavy. Libor Bouček chystá například zábavné vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem „Libor Bouček volá na Hrad“ a také dá posluchačům možnost poměřit s ním znalosti v bleskovém kvízu.

Tak zní oficiální anotace Frekvence 1 k novému pořadu. Programová změna dle tiskové zprávy zapadá do dlouhodobé koncepce Frekvence 1, která staví na třech pilířích: hudba – zprávy – zábava.

Po třech letech vstávání v 5:00 a maximální snaze dostat Ráno frekvence 1 k co největší skupině posluchačů, považuji svou misi za splněnou. Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1. Mám rád výzvy a tak s očekáváním přijímám i tuhle,“ říká Libor Bouček.

Po odchodu Rudy z Ostravy jsme hledali adekvátní náhradu do poobědového vysílacího bloku. Moderátor v něm je ve velmi úzkém kontaktu s našimi posluchači, musí být proto pohotový, mít přehled o aktuálním dění a ještě by měl být u veřejnosti oblíbený. Tohle všechno splňuje Libor Bouček, a proto jsem rád, že novou výzvu přijal,“ doplnil Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .