Libor Bouček se přesouvá z Evropy 2 na Frekvenci 1

evropa2_liborboucekVedení Frekvence 1 považuje Libora Boučka za moderátora s největším potenciálem a budoucností. Před několika lety byl na absolutním mediálním vrcholu a nechybělo mnoho, aby se z něj stal druhý Leoš Mareš. Nyní přechází po devíti letech z Evropy 2 na Frekvenci 1.

Hvězda Libora Boučka výrazně stoupla krátce po jeho přechodu z pražského Expresrádia na Evropu 2. Dokázal se totiž zviditelnit i na televizním trhu. Nejprve moderoval pro Primu seznamovací pořad, následně se stal jednou z prvních tváří reality show VyVolení, kde uspěl v konkurzu vedle Terezy Pergnerové. Následně dostal na Primě prostor i v hitparádě a spolupracoval i se slovenskou televizí Joj, kde se zviditelnil krátkým manželstvím s tamní celebritou Mariannou Ďurianovou. Dalších několik let se však udržoval v povědomí pouze na rádiu Evropa 2, zatímco Leoš Mareš i nadále zůstává hlavním marketingovým produktem mediálního domu Lagardere.

Přechod na Frekvenci 1 tak může kariéře Libora Boučka dát nový impuls. „Po téměř devíti letech strávených na Evropě 2 pociťuji výzvu a možnost posunout se do nové sféry. Za poslední roky je to pro mě největší změna a už teď se těším na posluchače rádia Frekvence 1. Na druhou stranu, rádia Evropa 2 a Frekvence 1 jsou rozdílná. Mou největší motivací je udělat nejlepší show pro své posluchače,“ uvedl Bouček v tiskové zprávě, kterou zveřejnila společnost Lagardere, majitel stanic Frekvence 1 i Evropa 2.

Libora sleduji dlouhou dobu a nejde přehlédnout, jak roste profesně i osobnostně. V tom je opravdu na naše poměry výjimečný. Podle mého soudu není dnes v ČR moderátor s větším potenciálem a budoucností. Je to sázka na tutovku,“ říká k příchodu Libora Boučka do svého rádia Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: