Hitrádio City 93,7 FM i letos na jaře oblékne Prahu

Hitrádio City i v letošním roce pořádá akci Oblékáme Prahu 2018, která probíhá do 27. dubna ve spolupráci se značkou s.Oliver. Posluchači mohou vyhrát značkové oblečení nebo V.I.P. private shopping.

Promotým Hitrádia City na akci Radio City Obléká Prahu v roce 2016

Promotým Hitrádia City na akci Radio City Obléká Prahu v roce 2016

Značkové oblečení i večer plný zábavy

Tým Hitrádia City oblékne všechny slečny, paní, dámy, ale také samozřejmě muže, kterým není móda cizí. Společně se svou kamarádkou nebo kamarádem mohou posluchači vyhrát značkové oblečení s.Oliver od Hitrádia City, každý za 2.000 Kč.

Je tedy nejvyšší čas popřemýšlet, která kamarádka nebo kamarád vás nenechá ve štychu, a užije si s Vámi skvělé nákupy a večírek plný zábavy. Právě takové kamarádky nebo kamarádi budou v soutěži Hitrádia City potřeba. Ve hře je totiž i speciální V.I.P. private shopping, plný rozmazlování a zábavy,“ říká Martin Maďarka, pověřený řízením programu Hitrádia City 93,7 FM.

Slavnostní V.I.P. private shopping nebude jen o trendy oblečení, ale dámám se budou věnovat i profesionální vizážisté, kteří výherkyně na místě nalíčí a poradí, jak vypadat na jaře co nejlépe. Při nákupech poradí i stylisté a všichni moderátoři Hitrádia City 93,7 FM budou dolévat bublinky a vytvářet příjemnou společnost.

Milujeme Prahu a milujeme módu, proto i letos Prahu oblékneme,“ doplnil Martin Maďarka.

Pořadatelem hry Oblékáme Prahu 2018, která probíhá až do 27. dubna, jsou Hitrádio City 93,7 FM a značka s.Oliver.

Video z akce Radio City Obléká Prahu v roce 2016

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .