Rádio Haná hledá objev roku a nabízí mladým kapelám promo

Do soutěže s Rádiem Haná se mohou zapojit mladí muzikanti a nadějné kapely. Hlavní cenou talentové soutěže je exkluzivní promo v hodnotě 200 tisíc korun. Soutěž je žánrově omezena na mainstream, pop a rock.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Soutěž pro mainstreamové a pop rockové kapely od 15 do 30 let

Rádio Haná ve spolupráci s nahrávacím studiem TA musica a hudební skupinou O5 a Radeček vyhlašuje talentovou soutěž pro mladé muzikanty. Soutěž je věkově omezena pro muzikanty na od 15 do 30 let. Toto omezení platí pro všechny členy kapely.

Mladé kapely mohou posílat přihlášky do 30. dubna 2018 na e-mail objev@radiohana.cz. Součástí přihlášky by mělo být krátké info o kapele, reprezentativní foto kapely, spolehlivý kontakt a link na tvorbu v MP3, případně záznam koncertu na YouTube.

Odborná porota vybere z došlých nahrávek tři finalisty, kteří se utkají o přízeň posluchačů Rádia Haná v internetovém hlasování.

Vítězná kapela získá dva víkendy v profesionálním nahrávacím studiu TA musica, kde natočí dva singly pod producentským dohledem. Rádio Haná ve spolupráci s regionálními mediálními partnery uspořádá promo kampaň a nasadí singl do vysílání.

Podrobnější informace jsou k dispozici na webu Rádia Haná.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .