TV Barrandov

TV Barrandov je první digitální plnoformátová televize, která vzešla z výběrového řízení v roce 2004. Jde o jeden z mála původních projektů, který se skutečně rozjel. Vysílá od roku 2008. Původně ji financoval miliardář Tomáš Chrenek, začátkem roku 2013 ale přešla pod vlastnictví reklamního magnáta Jaromíra Soukupa. Barrandov se specializuje na pořady vlastní tvorby a část svého programu věnuje úspěšným filmům a seriálům z předlistopadového období.

barrandov

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový

Adresa: Kříženeckého nám. 322, Praha 5

URL: http://www.barrandov.tv
E-mail: dotazy@barrandov.tv
Archiv vysílání: http://www.barrandov.tv/video/
Facebook: Oficiální profil TV Barrandov

Provozovatel: Barrandov Televizní studio a.s.
Platnost licence od: 01. 06. 2013
Platnost licence do: 31. 5. 2025
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/2402345.pdf

Reklamní zastoupení: Empresa Media

TOP 5 – Články

TV Barrandov se oprostí od retro tvorby a oživí Martinu Kociánovou
Nejsme retro televize, říkal před rokem na tiskové konferenci dnešní programový ředitel televize Barrandov Janis Sidovský. I přesto tato televize vsadila z velké části na známé starší a české seriály podobně jako televize Nova v devadesátých letech. Letos už retro seriály prakticky neuvidíme. Barrandov naváže na úspěšné tituly vlastní tvorby.

Přechod na digitální vysílání je za námi. Co přinesl konec analogu? Větší rozvoj satelitu
Středa 30. listopadu znamenala vypnutí posledního analogového vysílače České televize, veřejnoprávní programové okruhy nyní mohou diváci sledovat výhradně prostřednictvím digitálního příjmu. Přechod od analogového k digitálnímu zemskému vysílání byl tímto podle ČT završen, k této příležitosti uspořádala tiskovou konferenci. Ohlédněme se nyní za digitalizací a připomeňme si, co vše podstatného se odehrálo. Co nás nyní vlastně čeká?

Barrandovské show „To by náš hit” roste sledovanost
Jednomu z hlavních formátů TV Barrandov – To byl náš hit – po dvou průměrných kolech roste sledovanost, informovala o tom stanice v tiskové zprávě.

Barrandovský Videostop se ujal, pokračuje druhou řadou
Televize Barrandov se rozhodla i do podzimního schematu zařadit populární pořad Barrandovský Videostop, který vsadil na atraktivitu původního formátu z dob Československé televize. Druhou sérii televize nasadí na sobotní večery už od 3. září a do Videostopu vkládá i tentokrát značné naděje. První série byla velmi úspěšná.Redakci RadioTV o tom informovala Kateřina Kotalová z PR oddělení televize Barrandov. V prvním díle nové série převezme Zdeněk Troška cenu „Joachim“, nazvanou podle zakladatele Barrandovských Ateliérů, Joachima Barranda. Skleněnou sošku režisérovi udělili diváci pořadu hlasováním na webu stanice. První díl druhé série Barrandovského videostopu svou účastí ozdobí Jiřina Bohdalová, Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský.

Poslanci schválili omezení reklamy na ČT, Janečkův nástupce možná koncem září
Poslanecká sněmovna dnes schválila definitivní konec reklamy na ČT1 a ČT24, na podporu filmů budou přispívat komerční stanice. Ačkoli zákon bude muset projít horní komorou a prezident jej bude muset podepsat, lze očekávat, že schválen bude. Pro hlasovali zejména členové vládních stran, které mají pohodlnou většinu v Parlamentu ČR. Navíc dnes Rada ČT oznámila, že volit nástupce Jiřího Janečka by měla 21. září, dosavadní šéf Kavčích hor potvrdil, že 31. srpna rezignuje na svou funkci.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 2Síť 2 Multiplex ČRa
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 895 MHz – neplacený program, polarizace vertikální, příjem možný přes platformu Skylink

Náhled grafiky

Komentáře (1)

  1. Dennismog

    Производство трансформаторных подстанций, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва, а также многое другое на нашем специализированном сайте: http://sviloguzov.ru/ – Вам сюда!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .