STV Trojka

STV Trojka byla sportovním programem Slovenské televize, který vysílal pouze tři roky. Založena byla po vzoru české ČT sport a rakouského programu ORF Sport Plus. Vysílání odstartovalo začátkem pekingské letní Olympiády v roce 2008 a skončilo po historicky prvním světovém šampionátu v hokeji, který se v roce 2011 uskutečnil v Bratislavě a Košicích. Trojka v posledních měsících svého vysílání omezila program na několik hodin denně. Definitivně skončila 30. června 2011. Sportovní práva a pořady následně přebrala STV Dvojka. Později vznikl i soukromý kanál Slovak Sport TV.

stv_trojka

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, sportovní
Jazyk: Slovenský

Adresa: Mýtna 1, Bratislava

URL: http://www.stv.sk
E-mail: listydivakov@stv.sk
Archiv vysílání: http://www.stv.sk/online/archiv/
Facebook:
Nemá

Provozovatel: Rozhlas a televízia Slovenska
Licence: Vysílatel ze zákona

TOP 5 – Články

Slovenská televize má nový vizuál, poučit by se mohla i ta česká
Bratislavské studio Milk zveřejnilo minulý týden koncept grafického obalu pro Slovenskou televizi. Právě tento koncept může být předzvěstí, jestli se udrží slovenská televizní grafika před svou dlouhodobě pokulhávající českou sestrou. Server RadioTV.cz vám nabízí bližší pohled na nejnovější směr, kterým se může grafika RTVS vydat.

Sportovní trojka ukončila vysílání, problémy STV to neřeší
Sportovní kanál Slovenské televize v noci ze čtvrtka na pátek ukončil vysílání. Vedení televize to komentovalo jako pozastavení s cílem zajistit další nutné úspory pro televizi. Většina platných licencí na sportovní přenosy se ale přesune na další dva programy Slovenské televize.

Vedení veřejnoprávních médií dělá chybu, když chce eliminovat značky STV a rozhlasu
Vedení společného podniku Slovenské televize a Slovenského rozhlasu znovu experimentuje s hlavní značkou. Podle dostupných informací by se měla úplně změnit identifikace všech okruhů rozhlasu a televize. Zmizet by měly i hlavní značky STV a SRo, které mají tradici od vzniku obou médií. Nová značka může obě instituce dostat ještě víc na okraj zájmů diváků.

Slovenskou veřejnoprávní instituci čekají další změny, registruje si nové názvy
Rozhlas a televize Slovenska se připravuje na mnohé zásadní změny, od září zkrátí hlavní zpravodajskou relaci na pouhých 15 minut. Po delší době však přichází s několika novinkami v programu. V pátek jsme se dozvěděli, že dosavadní logo RTVS zanikne. Stejný osud možná čeká i názvy okruhů.

Nové Správy STV nic nového nepřinesly, přesto je televize spokojená
Slovenská televize nedávno spustila inovovanou podobu hlavní zpravodajské relace. Hlavní a revoluční změnou byl posun vysílacího času na 19.00. Správy STV tak přímo atakují komerční Markízu a kriminální novinky na TV Joj. Veřejnoprávní televize se tak zbavila svého tradičního vysílacího času.

VYSÍLAČE

  1. Již nevysílá

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .