STV Jednotka

STV Jednotka je první kanál televizní složky slovenské veřejnoprávní instituce RTVSRozhlas a televízia Slovenska. Přináší plnoformátový program s důrazem na pořady ve veřejném zájmu. Jednotka cílí na většinové publikum, chce být programem pro celou rodinu. Vedle dvou televizních programů provozuje RTVS i řadu rozhlasových stanic. Původně šlo o dvě oddělené instituce – Slovenskou televizi a Slovenský rozhlas. K jejich spojení došlo 1.1.2011.

jednotka

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový
Jazyk: Slovenský

Adresa: Mýtna 1, Bratislava

URL: http://www.stv.sk
E-mail: listydivakov@stv.sk
Archiv vysílání: http://www.stv.sk/online/archiv/
Facebook:
Oficiální profil STV Jednotky

Provozovatel: Rozhlas a televízia Slovenska
Licence: Vysílatel ze zákona

TOP 5 – Články

Slovenská televize má nový vizuál, poučit by se mohla i ta česká
Bratislavské studio Milk zveřejnilo minulý týden koncept grafického obalu pro Slovenskou televizi. Právě tento koncept může být předzvěstí, jestli se udrží slovenská televizní grafika před svou dlouhodobě pokulhávající českou sestrou. Server RadioTV.cz vám nabízí bližší pohled na nejnovější směr, kterým se může grafika RTVS vydat.

Slovenská televize přece jen obnoví kritický pořad Pod lampou, již ve čtvrtek
Slovenská televize se nakonec rozhodla obnovit kritický pořad Pod lampou i před březnovými parlamentními volbami. V posledních dnech přitom došlo k mediální prestřelce mezi týmem moderátora Štefana Hríba a vedením veřejnoprávní instituce. Hríb hovořil o nesvobodě v STV, programový šéf televize ho nazval egocentrickým monstrem.

Vedení veřejnoprávních médií dělá chybu, když chce eliminovat značky STV a rozhlasu
Vedení společného podniku Slovenské televize a Slovenského rozhlasu znovu experimentuje s hlavní značkou. Podle dostupných informací by se měla úplně změnit identifikace všech okruhů rozhlasu a televize. Zmizet by měly i hlavní značky STV a SRo, které mají tradici od vzniku obou médií. Nová značka může obě instituce dostat ještě víc na okraj zájmů diváků.

Slovenskou veřejnoprávní instituci čekají další změny, registruje si nové názvy
Rozhlas a televize Slovenska se připravuje na mnohé zásadní změny, od září zkrátí hlavní zpravodajskou relaci na pouhých 15 minut. Po delší době však přichází s několika novinkami v programu. V pátek jsme se dozvěděli, že dosavadní logo RTVS zanikne. Stejný osud možná čeká i názvy okruhů.

Nové Správy STV nic nového nepřinesly, přesto je televize spokojená
Slovenská televize nedávno spustila inovovanou podobu hlavní zpravodajské relace. Hlavní a revoluční změnou byl posun vysílacího času na 19.00. Správy STV tak přímo atakují komerční Markízu a kriminální novinky na TV Joj. Veřejnoprávní televize se tak zbavila svého tradičního vysílacího času.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 836 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .