Sport 5

Sport 5 je původní český sportovní kanál zaměřený na motorismus. Vysílá řadu zajímavých přenosů a soutěží pro fanoušky těchto disciplin. Provozuje ho společnost patřící do agentury BPA podnikatele Antonína Charouze. Sport 5 je součástí nabídek většiny kabelových společností a satelitních platforem. Vysílá přímo z Prahy a program je původní s českým komentářem.

sport5

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Sportovní
Jazyk: Česky, slovensky

Adresa: Těšnov 1/1059, Praha 1

URL: http://www.sport5.cz/
E-mail: info@sport5.cz
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil Sport 5

Provozovatel: Sport 5, a.s.
Platnost licence od: 18. 03. 2008
Platnost licence do: 17. 03. 2020
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1047612.pdf

TOP 5 – Články

Sport 5 láká na závody sportovních vozů
Kromě toho nejzajímavějšího z Turecké rally totiž na obrazovkách jediné české televizní stanice zaměřené výhradně na motoristický sport a motorismus můžete shlédnout sestřihy z Valašské rally i Horácké rally Třebíč. Kromě rally nabídne televize motoristickým fanouškům i lahůdku z prostředí okruhového závodění. Na okruhu Yas Marina v emirátu Abu Dhabi je na programu zahajovací závod sportovních vozů FIA GT1, který má letos poprvé statut Mistrovství světa.

Nové TV stanice nabídnou zprávy, mše i automobilové závody
Prostřednictvím satelitu, pozemního digitálního vysílání, kabelových operátorů nebo služby IPTV se během několika týdnů objeví v éteru čtveřice nových televizních stanic. Na své si přijdou příznivci motorismu, zpravodajství, publicistiky, sportu i ti, co vyhledávají klidné duchovní vysílání. První z novinkových kanálů – stanice Sport 5 a křesťanská TV Lux již svůj provoz zahájily o uplynulém víkendu.

Vzniká nová česká stanica SPORT5, zameria sa na motorizmus
Fanúšikovia športu čoskoro dostanú nový pôvodný kanál. Česká regulačná rada udelila spoločnosti Sport 5, a.s., licenciu pre satelitné a káblové vysielanie. Nový kanál by mal spustiť vysielanie už v priebehu apríla, zameriavať sa bude výhradne na motoristické športy, cím sa výrazne odlíši od ostatných športových kanálov pôsobiacich na českom a slovenskom trhu.

Galaxie sport chystá „dvojku“, žádá o rozšíření stávající licence
Kabelová a satelitní televize Galaxie sport by chtěla ještě letos na podzim spustit druhý program zaměřený na světové soutěže a doplňkové sporty. Projekt vznikl podle jednatele společnosti Jiřího Hojgra ještě předtím, než do Galaxie sport vstoupila společnost PPF, jež je nyní prostřednictvím firmy Hartic stoprocentním majitelem tohoto sportovního kanálu. Televize už požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o rozšíření stávající licence. „Pokud Rada naši žádost schválí, vysílání bychom chtěli zahájit nejpozději koncem října,“ řekl Hojgr serveru RadioTV.

Harmonogram veřejných slyšení žadatelů o licenci v multiplexu B
Licenční řízení o čtyři televizní licence v digitálním multiplexu B, který provozuje společnost Czech Digital Group, vstupuje do další fáze. RRTV již stanovila termín a rozpis veřejných slyšení žadatelů o některou z licencí.Licenční řízení o čtyři televizní licence v digitálním multiplexu B, který provozuje společnost Czech Digital Group, vstupuje do další fáze. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání již stanovila termín a rozpis veřejných slyšení žadatelů o některou z licencí.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5° E – SR 27500, FEC 5/6
    11 876 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .