Prima ZOOM

Prima ZOOM je čtvrtý kanál společnosti FTV Prima, který se specializuje na bloky dokumentů. Jde o první čistě dokumentární kanál dostupný prostřednictvím volného terestrického vysílání DVB-T. Prima Group je součástí portfolia české mediální skupiny GES a skandinávské MTG (Modern Times Group) a na českém trhu provozuje několik tematických stanic. Vedle hlavního programu Prima family a dokumentárního kanálu Prima ZOOM provozuje i dámský kanál Prima love nebo program pro muže Prima COOL. V minulosti kontrolovala i skupinu regionálních televizí R1.

prima_zoom_main

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, dokumentární

Adresa: Na žertvách 132/24, Praha 8

URL: http://www.prima-zoom.cz
E-mail: informace@iprima.cz
Archiv vysílání: http://www.primaplay.cz
Facebook: Oficiální profil Primy ZOOM

Provozovatel: FTV Prima, s.r.o.
Platnost licence od: 29. 11. 2012
Platnost licence od:
28. 11. 2024
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/2827074.pdf

TOP 5 – Články

Prima ZOOM odstartovala úspěšně, je dvojkou v portfoliu Primy
Nový dokumentární kanál Prima ZOOM, ze stáje komerční televizní skupiny číslo dvě, se podle očekávání uvedl nadprůměrnou sledovaností. V pátek dosahoval podíl na publiku přes dvě procenta, v sobotu a v neděli už atakoval pětiprocentní hranici. V užší cílové skupině diváků od 15-54 let dokonce tuto hranici překročil.

Přesně to zde chybělo, míní čtenáři RadioTV o programu Prima ZOOM
Nový dokumentární kanál Prima ZOOM si v prvních dnech vysílání získal sympatie mnoha diváků. Do redakční pošty nám přišlo několik děkovných mailů, které chválí nový program skupiny FTV Prima. Zařazení programu do neplacené zemské platformy DVB-T tak přineslo své ovoce.

Jak naladíte nový kanál Prima ZOOM? Startuje už v pátek 1. února
Prima ZOOM, v pořadí čtvrtý kanál televizní skupiny FTV Prima zaměřený na dokumenty, odstartuje v pátek 1. února úderem dvacáté hodiny. Nabídne premiérovou porci dokumentů. Po několika dnech naběhne na smyčku premiér a repríz v poměru tři a patnáct hodin denně.

Prima představila čtvrtý kanál ZOOM, startuje 1. února
Zástupci skupiny FTV Prima na dnešní tiskové konferenci přiblížili svůj další tematický kanál. Vedle programu COOL pro muže, Love pro ženy, začne v únoru vysílat dokumentární Prima ZOOM. Půjde o premiérový blok dokumentárních pořadů ve večerním vysílacím čase, který bude rotovat v průběhu celého dne.

Prima ZOOM rozdělí vysílání na tematické bloky, zaměří se na mimoevropskou tvorbu
Jsou známy další podrobnosti o tematickém dokumentárním programu Prima ZOOM. Podle informací plynoucích z licenčních podmínek bude nový program z portfolia skupiny FTV Prima členit své vysílání ze dvou až čtyřhodinových tematických bloků. Programové schéma Primy ZOOM ale bude současně reagovat na aktuální výroční a mimořádné události. Podívejte se s námi blíže na nové informace k programu, který má odstartovat v příštím roce v multiplexu 3.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 3Síť 3 Multiplex CDG
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 070 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .