Prima family

Prima family je hlavní kanál společnosti FTV Prima, která na českém trhu provozuje několik tematických stanic. Prima Group je součástí portfolia české mediální skupiny GES a skandinávské MTG (Modern Times Group). Vedle plnoformátové televize Prima family provozuje i kanál pro mužské publikum Prima COOL, dámský kanál Prima love nebo dokumentární Prima ZOOM. V minulosti kontrolovala i skupinu regionálních televizí R1.

prima-family

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový

Adresa: Na žertvách 132/24, Praha 8

URL: http://www.iprima.cz
E-mail: informace@iprima.cz
Archiv vysílání: http://www.primaplay.cz
Facebook: Oficiální profil Primy family

Provozovatel: FTV Prima, s.r.o.
Platnost licence od: 16. 03. 2010
Platnost licence od:
15. 03. 2022
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1634376.pdf

TOP 5 – Články

Viděli jste Pavla Poulíčka na Primě?
Tak se nám Prima family rozhodla zbavit sportovního reportéra Pavla Poulíčka. Pro někoho smutná zpráva, většina nad tím jen mávla rukou. Pokud jste totiž primácké zprávy nesledovali s použitím lupy, ani jste nemohli vědět, že tam Poulíček působí.

Jarní taháky na kanálech Primy: Aréna národů, Hotel Paradise i Martin Dejdar
Společnost FTV Prima představila hlavní taháky jarního programového schématu na kanálech Prima family, Prima Cool a Prima love. Stěžejním formátem na rodinné Primě by měla být show Aréna národů, Prima Cool nabídne reality show Experiment kolonie a Prima love odvysílá Hotel Paradise. Prima zároveň spustí avizovanou videotéku PrimaPlay

Licence TV Prima oficiálně zanikla
Původní vysílací licence televize Prima zanikla, RRTV vydala osvědčení o ukončení její platnosti. Generální ředitel TV Prima Marek Singer svolal nedávno mimořádnou tiskovou konferenci, na níž oznámil nespokojenost s postupem RRTV, která se nejprve radila s Českým telekomunikačním úřadem (ČTÚ). Proti zániku se ohradila Regionální televizní agentura (RTA), ta plánovala od ledna vysílat dokonce až tři hodiny denně v rámci odpojovaného vysílání na Prima televizi. Nyní je hlavní kanál společnost FTV Prima šířen pod názvem Prima family.

Prima by teoreticky mohla vysílat dvě verze. S regiony i bez nich
Přemalovaný program televize Prima pod značkou Prima family je v éteru už několik dní a spolu s ním i nemožnost regionálních studií RTA připojovat se do vysílání. V tomto kontextu je na místě otázka, jaká budoucnost tyto studia čeká pod vedením Pavla Zuny a pod oficiálně nepotvrzeným údajným majitelem Jiřím Šmejcem. Z nabízených variant je nejpřijatelnější žádost o vlastní licenci nebo dohoda s Primou.

První den Primy Family odtajněn! Silvestra na Primě prožijete s Partičkou na pláži
Televize Prima zveřejnila logo „nového” programu Prima Family a zároveň odtajnila programové plány na první den vysílání – 1. ledna 2012. Tento den se ponese ve znamení animovaných rodinných filmů, zásadní změny ovšem nečekejte. Zároveň vás dnes zveme na představení vánočního a silvestrovského programu TV Prima, Primy Cool a Primy Love. Hlavní kanál TV Prima vsadí večer na českou pohádku, ta již v minulosti přinesla nadprůměrné výsledky.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-T] Multiplex 2Síť 2 Multiplex ČRa
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 525 MHz – volný program, polarizace horizontální

VYSÍLAČE (HD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – volný program, polarizace horizontální

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .