Musiq 1

Musiq1 je slovenská hudební televize, která se specializuje na mladé publikum. Vedle proudu videoklipů nabízí pořady vlastní tvorby včetně hudebních cen. Před několika lety přivedla na český a slovenský trh i známou tvář někdejší hudební stanice MTV z 90. let Eden Harell, která moderovala hudební ceny této televize.

musiq1

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Hudební
Jazyk: Slovensky

Adresa: Bojnická 18, 831 04 Bratislava

URL: http://www.musiq1.tv/
E-mail: Kontaktní formulář
Archiv vysílání http://www.musiq1.tv/index.php?site=liter-login
YouTube Channel: www.youtube.com/user/augustinwolny
Facebook: Oficiální profil Musiq1

Provozovatel: Telemone, s. r. o.
Vysílá od: 10. 10. 2008 (testovací vysílání)

TOP 5 – Články

Nevídaný útok UPC Direct na satelitní trh: nové programy, nižší ceny, devět HD kanálů
Jako pokropení živou vodou lze shrnout změny, které od prvního května přinese svým klientům satelitní platforma UPC Direct. Výrazné rozšíření programové nabídky, atraktivní cenové nastavení a vstup do souboje o diváky, kteří mají možnost přijímat kanály ve vysokém rozlišení. Všechny tyto průvodní jevy souvisí s oficiálním spuštěním provozu platformy z družice Thor 5 a Thor 6. Na tu se musí během tří až čtyř měsíců přeladit všichni stávající klienti, kteří mají své paraboly nasměrovány na stávající pozici UPC Direct na Astře.

Slovenská hudební TV Musiq1 slaví 1. narozeniny
Slovenská hudební televize Musiq1 dnes slaví své první narozeniny. Oslaví je záznamem odevzdávání cen divácké ankety Musiq1 Awards, který odvysílá v sobotu 17. října.

Digitální UPC se zítra rozšíří o další dva kanály
Společnost UPC zítra rozšíří nabídku své digitální televize. Její program bude obohacen o dvě stanice – History Channel a musiq1.

Platforma UPC Direct opouští Astru, neopustí někteří klienti ji?
V souvislosti s ohlášeným stěhováním satelitní platformy UPC Direct na jinou družici se vyrojila řada otazníků, které budou celou zásadní změnu provázet. Klienty čeká nucené přetočení antény a zatím není jasné, zda UPC připraví nějakou komplexní technickou podporu pro všechny abonenty nebo tento technický zákrok nechá plně na nich. Výhodou by mělo naopak být rozšíření programové skladby, konkrétní údaje zatím operátor nezveřejnil.

TA3 má nového generálního ředitele
Slovenská zpravodajská televize TA3 má nového generálního ředitele. 2. února nastupuje na tento post MATEJ RIBANSKÝ (40). Nahrazuje ĽUBOMÍRA BELFIHO, který o uvolnění z této pozice požádal v prosinci loňského roku. Matej Ribanský získal zkušenosti s vedením elektronických médií jako obchodní ředitel v televizi Markíza a výkonný ředitel v televizi JOJ. Naposledy působil v hudební televizi Musiq1. V minulosti zastával řídící funkce také v reklamních agentůrách J&L, Mark BBDO, Ogilvy&Mather a Soria&Grey.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Thor 6 0,8°W – SR 28 000, FEC 7/8
    11 919 MHz – placený program, polarizace vertikální

Náhled grafiky


Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .