Digitální UPC se zítra rozšíří o další dva kanály

historylogomaleSpolečnost UPC zítra rozšíří nabídku své digitální televize. Její program bude obohacen o dvě stanice – History Channel a musiq1.

„Díky zařazení History Channel si mohou milovníci dokumentů v naší digitální televizi vybírat již ze čtrnácti dokumentárních programů. Ti naši zákazníci, kteří mají rádi hudbu, pak mají k dispozici již jedenáct programů nabízejících všechny žánry hudby – počínaje vážnou přes oddychovou a konče třeba rockovou,“ konstatuje v této souvislosti Václav Bartoň, generální ředitel UPC, a dodává: „Naše digitální televize znovu prokazuje, že pro české domácnosti představuje tu nejjednodušší cestu, jak se dostat jednak k těm nejznámějším světovým a současně i nejzajímavějším televizním programům nám nejbližší sousední země.“

History Channel vysílá 24 hodin denně v českém jazyce a bude součástí nabídky Plus. Musiq1 je slovenská hudební stanice zaměřena na mladé diváky a posluchače a bude zařazena do nabídky Standard. UPC rozšiřuje nabídku digitální televize letos již popáté.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .