Metropol TV

metropol

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Regionální

Adresa: Francouzská 4, Praha 2

URL: http://www.metropol.cz/
E-mail:
: info@metropol.cz
Živé vysílání: http://www.metropol.cz/zive-vysilani/
Facebook: Oficiální profil Metropol TV

Provozovatel: Metropol TV, spol. s.r.o.
Platnost licence od: 25. 06. 2010
Platnost licence do: 26. 06. 2022
Licence:

TOP 5 – Články

Šámal šéfuje programu TV Metropol
Novým programovým ředitelem televize Metropol byl jmenován Zdeněk Šámal, dostavadní šéf programu se stal výkonným ředitelem.

Nová pražská stanice Metropol odstartovala
„Televize pro všechny Pražany” s názvem Metropol odstartovala v neděli v poledne. Za stanicí stojí jeden ze zakladatelů hudební televize Óčko Jiří Němeček a bývalý televizní reportér Marek Vítek. Stanici mimo jiné radí Zdeněk Šámal, ředitel zpravodajské Z1. Divákům servíruje stanice informace z hlavního města, zpravodajství má být vedeno zábavnou a zajímavou formou.

Digitální naděje v háji aneb plány nových televizí a realita
Celkem šest subjektů stálo v roce 2006 na startovní čáře digitálního televizního vysílání. Jen málokterý ale naplnil ambice na vytvoření úspěšné televizní stanice, která by měla šanci vystoupat do černých čísel. Pojďme se podívat jak si subjekty, které před čtyřmi lety doufaly v úspěch, vedou dnes, a jak se změnil program těch, kteří nakonec opravdu zahájili vysílání.

Střední Čechy v sobotu definitivně přijdou o analog, Cukrák bude jen digitální
Do historie vstoupí již za šest dní analogové pozemní vysílání v centrální oblasti Čech. Důležitý vysílač Cukrák bude od 31.října distribuovat jen digitální formu přenosu televizního signálu. Bude tak následovat pražský vysílač Žižkov, který se s analogem rozloučil přesně před půl rokem.

Dnes startují tři digitální sítě z Kletě, zítra jedna na Trutnovsku
Televizní signál z nově spuštěných digitálních multiplexů se během dneška a noci na zítřek objeví na jihu i severovýchodě Čech. Veřejnoprávní síť 1 se nově ohlásí z vysílače Černá hora u Trutnova a nahradí tak stávající analogový program ČT2. Multiplexy 2 a 3 obohatí pozemní programovou nabídku v širokém okolí vysílače Kleť u Českých Budějovic. V tomto regionu zahajuje řádné vysílání i 1.regionální multiplex místní stanice TV Gimi.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 3 Síť 3 Multiplex CDG

Náhled grafiky


Zdroj: Parabola.cz

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .