History Channel

History Channel je dokumentární kanál světoznámé značky, který na českém trhu zastupuje společnost Chello Central Europe. Vysílá historické a válečné dokumenty. Tento kanál můžete sledovat v nabídkách většiny kabelových společností a satelitních platforem. Podobné pořady a dokumenty přináší i Viasat History od skupiny Modern Times Group.

history-channel1

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Dokumentární
Jazyk: Česky, anglicky

Adresa: Nemá sídlo v ČR

URL: http://www.historychannel.cz/home.html
E-mail: ales.fabik@chellocentraleurope.com
Archiv vysílání: —
Facebook: Oficiální profil History Channel

Provozovatel: A&E Television Networks, British Sky Broadcasting
Vysílá od: 12. 02. 2008 (v ČR)
Licence: Stanice není licencována pro Českou republiku

TOP 5 – Články

Největší hity dokumentárních stanic pro podzim 2011
S nabídkou celoplošných programů jsme vás již na stránkách RadioTV seznámili. Dnes vám představíme největšími hity, které na měsíc září chystají dokumentární programy, které máte možnost naladit v České republice prostřednictvím satelitu či kabelových televizí. Z pochopitelných důvodů neuvádíme kompletní programové schéma. Věříme, že najdete mnoho zajímavých informací.

Amercom uvádí Kosmos s DVD od History Channel
Na novinových stáncích se koncem prosince objevil zbrusu nový periodický titul Kosmos. Na svědomí jej má společnost Amercom, jež se zaměřuje na DVD edice rozličných témat. Portfolio magazínů rozšiřuje právě Kosmos, jak už název napovídá, novinka se zaměřuje na záhady spojené s vesmírem. První číslo vyšlo 20. prosince za cenu 19 Kč (stále je k dostání) spolu s první přílohou DVD – Exoplanety.

Podzimní novinky u Skylinku a CS Linku: Více programů, více HDTV, více balíčků
Do souboje o české diváky vstoupili dva nejsilnější tuzemští satelitní operátoři Skylink a CS Link s atraktivní municí. Na začátku podzimní sezóny přicházejí s významným rozšířením programové nabídky a Skylink i s výrazným akcentem na HDTV vysílání. Konkurenční platformy (kabelovky, provozovatelé IPTV a satelitní konkurenti) nesmí zaspat, aby nepřišly o část svých klientů. Trend v posledních měsících je jednoznačný – domácí diváci přišli na chuť satelitnímu příjmu a pozemní digitální televizi (DVB-T).

Nabídka HD kanálů na satelitu: Český divák už bude mít na výběr
Jednou z významných novinek platformy UPC Direct na nové orbitální pozici je i vytvoření balíčku programů ve vysokém rozlišení. Platforma jich v první fázi nabídne devět, tedy shodný počet s platformou Skylink, která byla až dosud lídrem v oblasti HD nabídky na satelitu. Nabídka má potenciál se rozšiřovat, český divák tak bude mít lepší výběr.

RadioTV představuje – televize Giga Digital
Z původního odpojováku NBC se stala plnohodnotná stanice s celodenním programem a místo NBC Giga nastupuje Giga Digital. To je satelitní digitální kanál, který se zabývá tématy jako internet a on-line hry. Mediální rada v Hamburgu …Z původního odpojováku NBC se stala plnohodnotná stanice s celodenním programem. Místo NBC Giga nastupuje Giga Digital. To je satelitní digitální kanál (DVB-S), který se zabývá tématy jako internet a on-line hry. Mediální rada v Hamburgu povolila vytvoření nového free-tv kanálu, který chce oslovit cílovou skupinu 14 až 29 let.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 5/6
    11 895 MHz – placený program, polarizace vertikální

VYSÍLAČE (HD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .