HBO Comedy

Program HBO Comedy je třetím kanálem z rodiny HBO pro český a slovenský trh. Značka reprezentuje největší celosvětový filmový kanál, který na českém trhu provozuje společnost HBO Česká republika. Vysílá filmy převážně hollywoodské produkce a využívá bohatého archivu amerického mediálního obra Time Warner. Investuje i do původní tvorby – produkuje pořad Na stojáka, seriál Terapie a zviditelnila se i filmem Hořící keř. Vedle programu HBO Comedy provozuje tato společnost i prémiové kanály HBO, HBO 2, Cinemax a Cinemax 2.

hbo-comedy

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Filmový
Jazyk: Česky, slovensky, anglicky

Adresa: Jankovcova 1037/49, Praha 7

URL: http://www.hbo.cz
E-mail: sekretariat@hbo.cz
Archiv vysílání: http://www.hbogo.cz/compatibility.aspx
Facebook: Oficiální profil HBO

Provozovatel: HBO Česká republika, s.r.o.
Platnost licence od: 01. 04. 2008
Platnost licence od:
31. 03. 2020
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1050043.pdf

TOP 5 – Články

Od května 16 HD programů u Skylinku
Satelitní platforma Skylink rozšíří svou programovou nabídku o devět nových televizních stanic. Kromě již známých programů MTVN HD (hudební), Spektrum HD (dokumentární), National Geographic Wild (přírodovědné dokumenty) v HD rozlišení nabídku rozšíří také hudební programy Classica HD, Deluxe Lounge HD a iConcerts HD. Ve standardním rozlišení (ovšem v kompresním formátu MPEG-4) nabídne Skylink programy Sport 2, HBO Comedy a TV Paprika. Kromě programových novinek dojde k úpravě ceníku některých nabídek.

Digi TV končí spolupráci s HBO, prémiové kanály z nabídky zmizí
Nízkonákladová satelitní platforma Digi TV se rozhodla vyřadit z nabídky prémiové kanály provozované společností HBO Česká republika. Diváci si tak nebudou moci předplatit programy HBO, HBO 2, HBO Comedy a Cinemax. Neprémiové kanály provozované touto společností zatím v nabídce zůstanou.

HBO bude mít svou videotéku na webu
Informaci přinesly včera na webu Lidové noviny. Svou televizní videotéku pojmenuje HBO Digital a zpřístupní ji přes internetový prohlížeč, nabídne filmy a seriály vysílané na kanálech HBO, HBO2 a HBO Comedy v posledním čtvrtroce. Podle šéfa české pobočky Ondřeje Zacha je internet perspektivní záležitostí a už nyní se projekt testuje v Maďarsku.

Filmy s titulky – ve Skandinávii standard, u nás známka umělecké hodnoty
Filmy s titulky nejsou v českém mediálním prostředí příliš rozšířeny. Zatímco mnohé evropské země využívají titulkování místo dabingu, český i slovenský divák je zmlsaný a titulky nepřijímá. Výjimkou jsou jen klubové filmy, kde je titulkování jakousi známkou umělecké hodnoty. Ve skutečnosti jsou ale tyto filmy pro užší cílovou skupinu a tudíž se je nevyplatí dabovat.

Spielberg a Hanks natáčí pro HBO další projekt
Po úspěšném a ceněném seriálu Bratrstvo neohrožených (Band of Brothers; 2001; Zlatý glóbus, 6x Emmy) se dvojice Spielberg – Hanks vrací k tématu 2. světové války desetidílnou minisérií, v níž budou diváci sledovat osudy tří vojáků v Pacifiku. Robert Leckie (James Badge Dale), Eugene Sledge (Joe Mazzello) a John Basilone (Jon Seda) se budou probíjet přes Guadalcanal, Iwo Jimu a Okinawu.

VYSÍLAČE (SD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální,
    jen pro karty Irdeto a Irdeto ICE,
    SD-MPEG4 – jen pro HD satelitní přijímače

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .