Free Radio 107 FM

main_free

Free radio 107 je brněnská lokální rozhlasová stanice, která se specializuje na taneční a rnb scénu. Původně fungovala jako univerzitní rádio pro studenty v Brně. Původně tato stanice vysílala pod názvem Rádio Student, a zaměřovala se na alternativní hudební scénu. Později ale došlo k přeformátování, změně názvu a k provozní profesionalizaci této stanice, která nyní vysílá právě pod značkou Free radio na stejné frekvenci 107.0 FM.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Dance, R’n’B

Adresa: Kounicova 22, 602 00, Brno – střed
Telefon do studia: 543 550 045
SMS kontakt do studia: 775 107 888

URL: http://www.freeradio.cz
E-mail: studio@freeradio.cz
Facebook: Oficiální profil Free Radia 107 FM

Vlastník licence: Rádio Student, s.r.o.
Platnost od: 19.10. 2004
Licence do: 11.11. 2020
Licence: http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/152621.pdf

RDS název: _FREE_
RDS typ: OTHER
RDS PI kód:
RDS funkce:

Živé vysílání přes internet: http://www.freeradio.cz
Archiv vysílání: http://www.freeradio.cz/podcast

Tematické streamy

  1. Free Radio Black Channel
  2. Free Radio Party Channel

Reklamní sítě

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Roztančené léto na Free Radiu pokračuje
Na vlnách Free Radia 107 FM pokračuje Roztančené léto, vyhrávají se kosmetické dárky, v playlistu samozřejmě nechybí taneční muzika. (…) Ve vysílání Free Radia 107 FM samozřejmě v tomto ročním období vládne letní muzika odpovídající mottu “Roztančené léto s Free Radiem“. Letní “sexy” muzika nabízí nejen klasické letní taneční hity.

Novému webu Free Radia se daří
V současné době nabízí web www.freeradio.cz čerstvé informace z rádia, ale i možnost přímého psaní vzkazů do studia či on-line hlasování. Vidět můžete také fotky, program nebo seznam aktuální muziky, kterou stanice hraje a která bude následovat.

Free radio s vánoční promokampaní
Brněnské Free rádio 107 FM sází na rozšiřování svého povědomí u posluchačů. Pokud některý z posluchačů řekne o rádiu pěti svým kamarádům a pošle jejich jména i vánoční přání do rádia, má šanci se stát pro ně “Ježíškem”.

Radio Student se o půlnoci změní na Free Radio
Brněnské Radio Student dnešním dnem končí svou historii pod původním názvem. O půlnoci z pátke na sobotu změní svůj názen na Free Radio a v platnost vstoupí i nové licenční podmínky. V praxi to znamená snížení podílu mluveného slova z 25 na 12 procent a úpravy vysílacího schématu.

Kaminský: Free Rádio jsme zvolili i s ohledem na úspěšný pořad Freetime
Brněnské Radio Student přikročí v horizontu týdnů k relaunchi. Poté, co Rada pro rozhlasové a televizní vysílání schválila žádost provozovatele o změnu názvu programu a licenčních podmínek, již nic nebrání přechodu z Radia Student na nové Free Radio. Na toto téma jsme si povídali s programovým ředitelem stanice Martinem Kaminským.

VYSÍLAČE

  1. 107.0 MHz – Brno – Kohoutovice – ul.Myslivní (380 m)
    vykon 0.440 kW, polarizace V

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .