Roztančené léto na Free Radiu pokračuje

freeradioAUDIO UVNITŘ – Na vlnách Free Radia 107 FM pokračuje Roztančené léto, vyhrávají se kosmetické dárky, v playlistu samozřejmě nechybí taneční muzika.

V létě chce každý z nás vypadat skvěle. Všichni chceme něčím vyniknout. Být prostě Free…“ anoncuje self-promotion, které slýcháte ve vysílání Free Radia 107 FM. V soutěži „Zašifrovaný zvuk“ se hraje o luxusní kosmetické kufříky v celkové hodnotě desítek tisíc korun či o poukazy do kosmetického salonu. Vyhrává se každé všední ráno v Ranní šoustanecem, kterou pro vás připravuje Aleš Pudivítr v čase 7-10.

SELF-PROMOTION: ZAŠIFROVANÝ ZVUK O KOSMETIKU

Ve vysílání Free Radia 107 FM samozřejmě v tomto ročním období vládne letní muzika odpovídající mottu „Roztančené léto s Free Radiem„. Letní „sexy“ muzika nabízí nejen klasické letní taneční hity.

HUDEBNÍ MIX: ROZTANČENÉ LÉTO S FREE RADIEM 107 FM

Jste-li pravidelnými posluchači Free Radia 107 FM, tak vězte, že ani v létě ve vysílání nemohou chybět pravidelné rubriky a oblíbené pořady. Zmiňme například Premiéru dne, v nichž Martin Kaminský, mimo jiné i programový ředitel Free Radia 107 FM, chystá informace o aktuálních hitech. Stále se hledá to „Nejlepší v Brně„, více informací o tomto formátu najdete na webu Free Radia 107 FM, například tento týden se hledá nejlepší prodejna elektroniky. V sobotu od 21:00 už pátým dílem pokračuje dvouhodinovka Zkus můj vkus, v programu vám moderátoři Free Radia nabízí svou oblíbenou hudbu.

SELF-PROMOTION: PREMIÉRA DNE NA FREE RADIU 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .