ČRo Region – Vysočina

main_cro_reg_vys

Český rozhlas Region – Vysočina je regionální rozhlasovou stanicí, která svým signálem pokrývá především oblast Vysočiny a východních Čech. Jde o jedno z krajských studií, které provozuje Český rozhlas v rámci veřejné služby. Vysílání stanice je zaměřeno především na regionální dění. Program nabízí širokou a pestrou nabídku hudebních pořadů a relací mluveného slova včetně vlastního zpravodajství, publicistiky a původních dramatických pořadů.

ZÁKLADNÍ INFO

Formát stanice: Variety

Adresa: Masarykovo náměstí 42, 586 01 Jihlava
Telefon do studia: 567 331 000

URL: http://www.rozhlas.cz/vysocina/
E-mail: proregion@rozhlas.cz
Facebook: Neexistuje oficiální profil

Vlastník licence:
Platnost od: 00.00. 0000
licence do: 00.00. 0000

RDS název: _Region_
RDS typ: VARIED
RDS PI kód: 2D09
RDS funkce: TP,CT,RT,TA

Živé vysílání přes internet:
http://www.abradio.cz/radio/89/cro-region-vysocina/

Archiv vysílání: http://www.rozhlas.cz/vysocina/audio

Reklamní sítě: Media Master, s.r.o.

Zvukový obal rádia

TOP 5 – Články

Léto s pěnou na ČRo Region Vysočina
Letní měsíce přináší do vysílání ČRo Region Vysočina hru Léto s pěnou 2010, nechybí ani pravidelné soutěže a rubriky.

Regiony ČRo dnes startují společné noční vysílání
Společná regionální noc bude vysílána v pondělí 2. dubna na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu vyjma ČRo Regina Praha. Základní prvky programu tvoří podle slov jeho tvůrců zpravodajství, zábava, kontakt, poučení a příjemná hudba. Projekt bude odbavován z Brna, hlavní kontaktní pořad Noční linka bude putovat po všech regionech.

Naďa Urbánková a Jarda Hypochondr na ČRo Region Vysočina
Regionální studio ČRo nasadilo do vysílání nový pořad Písničky pro Vysočinu. Ve všední den od 12 do 13 hodin v něm pouští písničky na přání Jarda Hypochondr, o víkendu od 11 do 12 zase Naďa Urbánková. Jarda Hypochondr se navíc o půl jedné věnuje sborům dobrovolných hasičů. „Každý čtvrtý obyvatel Vysočiny je dobrovolný hasič. Vážíme si jejich práce, a proto o nich vysíláme a hrajeme jim,“ řekl pro Havlíčkobrodský deník šéfredaktor jihlavského studia Petr Hladík.

Středočeská Regina 2 se mění na ČRo Region
V pondělí 21. října prošlo vysílání ČRo Regina několika programovými změnami, které zasáhly pražské i středočeské vysílání. Současně se změnily názvy obou Regin, pražská Regina 1 se vrátila k původnímu názvu ČRo Regina a středočeská Regina 2 byla v souladu s novou koncepcí regionálních studií pojmenována ČRo Region – střední Čechy. Název Region používá od svého startu také jihlavské studio ČRo. „Samotný název ČRo Region prošel důkladným testováním a z eventuelních možných vyšel jako nejlepší – posluchačům má jasně říci, že poslouchají svoji regionální stanici Českého rozhlasu: rádio svého kraje,“ vysvětlil šéfredaktor obou rádií Jan Menger.

Kdy bude ČRo vysílat ve všech krajích?
Ve všech krajských městech by měly sídlit regionální stanice Českého rozhlasu. Ne všude se to ale daří. Nová studia vznikají pomalu, nejsou kmitočty ani finance na jejich provoz.

VYSÍLAČE

  1. 87.9 MHz – Jihlava – Strážník (713 m)vykon 10.00 kW, polarizace C
  2. 90.1 MHz – Třebíč (460 m)vykon 0.20 kW, polarizace H

Komentáře (4)

  1. idenianef

    Approximately 90 percent of the patients were in New York Heart Association functional classes II and III priligy online pharmacy While reviewing the patient s chart and medication orders, the PACU nurse discovers that the patient has a history of frequent narcotic use and is labeled a complainer who is frequently seen in the emergency department or physician s office with vague complaints of pain and requests for refills of her narcotics

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .