Živá show Česko vaří s Pohlreichem sice ve sledovanosti nevyhrála, ale překonala Leoše Mareše

cesko-vari-s-pohlreichem-651

Premiéra nové show Česko vaří s Pohlreichem živě se sice nesetkala s tak výrazným ohlasem u diváků, ale byla v sobotu rozhodně úspěšnější než nedávno zrušený formát QI s Leošem Marešem. Zdeněk Pohlreich měl v sobotu značnou konkurenci v podobě filmu Muži v naději na Nově, který byl nejsledovanějším pořadem večera s podílem na publiku ve výši 36 procent diváků.

Zděnek Pohlreich oslovil pouze jedenáct procent diváků, kteří v tu dobu seděli u televize. I tak šlo o dvakrát víc diváků než měl poslední díl nedávno zrušené show QI s Leošem Marešem, který se vysílal před dvěma týdny. Premiéra nového pořadu se Zdeňkem Pohlreichem měla dle serveru Mediář.cz publikum čítající 434 tisíc diváků starších 15 let. Web Mediář.cz dále uvádí, že premiéra Pohlreichovy živé show měla třikrát méně diváků než český film na Nově a zároveň o 150 tisíc diváků méně než film Avatar, který se vysílal předešlou sobotu.

Pořad Česko vaří s Pohlreichem je prvním ze dvou podzimních profilových formátů televize Prima, která staví na osobnosti Zdeňka Pohlreicha. Dalším pořadem bude show Už dost, šéfe, která bude volným pokračováním pořadu Ano, šéfe.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .