Pohlreich je prima, Prima je Pohlreich

POZNÁMKA – Zdeněk Pohlreich se stává profilovou hvězdou televize Prima. Ještě na některých místech dobíhá kampaň k pořadu Česko vaří s Pohlreichem a televize už poutá na nový pořad se šéfem, který poprvé uvede na konci října.

pohlreich-615

Je fakt, že Pohlreichův svérázný projev táhne nejen diváky, ale je i vděčnou „potravou“ pro bulvár, díky čemuž získává Prima i zajímavý prostor k propagaci svého obsahu. Nicméně mnoho různých pořadů postavených na žánru reality show nebo docusoap může diváky přirozeně otrávit. Myšlenka zajímavého nového pořadu se Zdeňkem Pohlreichem tak může skončit ještě dřív než pořádně začne. Stačí, aby prvních pár dílů diváky nezaujalo, nebo aby bylo „přepohlreichováno“ a celý pořad může být zrušen, aniž by projevil svůj skutečný potenciál.

Prima si zřejmě toto riziko uvědomuje, a proto zpočátku uvede pouze šest dílů. Pokud by se v prvních dílech projevila nadprůměrná sledovanost, určitě se diváci dočkají pokračování.

Zajímavý na pořadu Už dost, šéfe, je především fakt, že Zdeněk Pohlreich v něm opětovně navštíví restaurace, v nichž už jednou „řádil“. A právě srovnání jejich úrovně s odstupem času může být vhodným lákadlem pro diváky.

Tomuto pořadu osobně fandím, ale Prima ho mohla uvést malinko později. Nelze se totiž zbavit dojmu, že v Pohlreichovi vidí jen určitou záchranu v nouzi, pokud by ji nezafungoval některý z jiných pořadů podzimního schématu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .