Očekáváme podrobné představení fotbalových taháků programu O2 Sport

Zástupci platformy O2 TV sezvali novináře na tiskovou konferenci ve fotbalovém duchu. Očekává se představení všech programových novinek, s nimiž se počítá v rámci nového kanálu O2 Sport.

o2-sport-fotbal-651

O2 sport odstartuje 15. srpna z pražské O2 arény

Celá zítřejší prezentace se ponese ve fotbalovém duchu za účasti marketingového ředitele segmentu domácnosti ve společnosti O2 Davida Duroně, který má pod palcem i televizní služby a rozvoj platformy O2 TV. Nebude chybět ředitel pro rezidentní zákazníky společnosti O2 Jindřích Fremuth a pochopitelně i šéf kanálu O2 Sport, ostřílený televizní manažer Marek Kindernay.

Jak je známo, nový exkluzivní sportovní kanál platformy O2 TV odstartuje 15. srpna. Své hlavní studio a pracoviště buduje v pražské O2 aréně, odkud vysílá i česká verze Eurosportu. Největším tahákem kanálu O2 sport budou nepochybně přenosy fotbalové Ligy mistrů. Divák dostane možnost shlédnout několik utkání souběžně díky tomu, že vedle hlavního kanálu bude vysílat ještě několik subkanálů.

Uvidíme všechny zápasy Synot ligy na O2 TV?

Delší dobu se spekuluje i o akvizici domácí fotbalové Synot ligy, ta ale prozatím nebyla definitivně potvrzena. Společnost Pragosport Jaroslava Vacka však hledá uplatnění pro tato vysílací práva, jelikož nynější smlouva s Českou televizí a Slovak Sportem byla uzavřena pouze pro tuto (končící) fotbalovou sezonu.

Pokud by se přenosy Synot ligy skutečně přesunuly na placený sportovní kanál, platforma O2 TV by svým divákům nabídla prakticky nejžádanější obsah. Už nyní totiž nabízí přenosy fotbalové Premier league díky spolupráci s Digi sportem. Když se k tomu přidá ještě česká Synot liga a fotbalová Liga mistrů, půjde o nejlepší dostupnou kombinaci fotbalových přenosů na trhu. Část zápasu by nicméně měla zůstat i v programu České televize.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: