Zápas NHL v Praze na hlavní Nově. Nova sport připravuje přenos z tréninků

Slavná hokejová NHL znovu zavítá do České republiky a skupina Nova má připravený programový speciál. Ten vyvrcholí na obrazovkách televize Nova a stanice Nova Sport 1 v pátek 4. října 2019 přímým přenosem zápasu Philadelphia Flyers vs Chicago Blackhawks. Nedílnou součástí pátečního programu bude moderované studio Štěpánem Sokolem přímo z O2 Arény.

Poutač k zápasu NHL Global Series 2019 v Praze.

Poutač k zápasu NHL Global Series 2019 v Praze.

Stanice Nova Sport 1 ve čtvrtek 3. října 2019 mimořádně nabídne přímý přenos z tréninků obou týmů. Hokejový program doplní Snídaně s Novou, která se NHL v Praze bude věnovat celý týden prostřednictvím speciálního studia s hokejovými hosty.

Televize Nova, stanice Nova Sport 1 a webový portál Voyo zápas vysílají od 20:00 hodin. Utkáním diváky provedou zkušení komentátoři Nova Sport Roman Jedlička a Tomáš Borovec. Ve studiu v O2 aréně nebudou chybět hosté z NHL a bývalí hráči. Předzápasové studio začíná v 19:00 hodin na stanici Nova Sport 1. Aktuální informace z haly a od ledu divákům zprostředkuje moderátorka Inna Puhajková a hokejový komentátor Filip Šedivý.

Vzhledem k tomu, že zájem diváků o NHL v Praze je opravdu obrovský, rozhodli jsme se, že budeme živě vysílat už i čtvrteční otevřené tréninky. V týdnu před zápasem navíc chystáme i speciální vysílání ve Snídani s Novou, i tam si budeme zvát hosty z NHL. Do hokejového se navíc převlečou i naše Sportovní noviny,” uvádí šéf sportu televize Nova Dušan Mendel.

Vstupenky na zápas NHL v Praze se přes internet vyprodaly během pár hodin. Pro ty, kteří si chtějí užít zápas společně s dalšími fanoušky, připravila skupina Nova velkoplošnou projekci. Ta se uskuteční v Brně na Zelném trhu. Fanouškovská zóna se otevře v 18:30 hodin.

Poutač k zápasu NHL Global Series 2019 v Praze mezi Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers. Zdroj: TV Nova

Poutač k zápasu NHL Global Series 2019 v Praze mezi Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers. Zdroj: TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .