Zanedlouho skončí poslední stanice z někdejšího programového balíčku CS TV

Společnost Film Europe ukončí vysílání placeného dokumentárního kanálu DokuCS. Jde o poslední ze tří programů, které kdysi tvořily balíček CS TV určený kabelovým operátorům. Součástí balíčku byly ještě programy KinoCS a MuzikaCS.

Logo Doku CS. Pozadí: Shutterstock.com

Logo Doku CS. Pozadí: Shutterstock.com

Kanál Doku CS vysílal od roku 2010 a svým programem doplňoval oldies hudební televizi Muzika CS a filmovou televizi Kino CS. Operátoři mohli trio programů nabízet společně ve svých rozšířených souborech, případně mohli dle svého uvážení nabídnout divákům pouze některé programy z této skupiny.

Programy provozovala společnost Film Europe, která se proslavila exkluzivním filmovým kanálem orientovaným na evropskou produkci. Koncem Právě stejnojmenný kanál Film Europe je vlajkovou lodí této společnosti. Majitel společnosti Ivan Hronec se nyní v rámci svého programového portfolia soustředí především na filmy.

Diváky se snaží oslovit například programem Československo HD a nočním programem Festival HD, který se – podobně jako Film Europe Channel – zaměřuje na náročnější publikum.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .