Za několik dní odstartuje první televize o letectví UP Network

Vše, co jste kdy chtěli vědět o letectví, ale báli jste se na to zeptat. Tak promuje svůj nový projekt nadnárodní televize UP Network její zakladatel a ostřílený televizní manažer František Borovský. Nová televize spustí své vysílání v pátek 14. dubna 2017.

up-network-651

Letecká televize zatím na evropském trhu nefiguruje

Jakákoliv letecká událost, která se objeví ve světě, patří v ten den mezi ty nejčtenější, ty nejsledovanější. Proto jsme se rozhodli divákům nabídnout první plnoformátovou dokumentární stanici, která nemá ve světě obdobu. Chceme divákům nabídnout možnost roztáhnout křídla zvědavosti,“ dodává František Borovský, majitel společnosti EFB Network, která je držitelem vysílací licence.

Nová televize se přednostně dostane k českým a slovenským divákům. Zařadí ji operátoři Skylink a T-Mobile TV, na Slovensku i Slovak Telekom ve svých službách Magio a DIGI SK.

Tým nové televize UP Network. Vlevo majitel a ředitel František Borovský.

Tým nové televize UP Network. Vlevo majitel a ředitel František Borovský.

V prvních dnech se UP Network objeví v ČR a na Slovensku, ale i v Belgii a Holandsku

UP Network se už v první fázi díky dohodě s nadnárodním majitelem operátora Skylink dostane i na jiné evropské trhy – především do Belgie a Holandska – přičemž nevylučuje další expanzi. Podle majitele společnosti Františka Borovského kanál zaměřený na letectví chybí nejen na slovenském a českém trhu, ale v celé Evropě. „Momentálně jednáme i v dalších zemích. Už při rozjezdu stanice si nás bude moct pustit 2,5 milionu domácností v Evropě,“ říká Borovský.

Kromě převzatých pořadů chystá nová televize i vlastní produkci – především rubriku UP News. „Budou to informace o incidentech, novinkách v oboru, podíváme se i do letadel celebrit,“ říká šéfredaktor Vít Krčmář.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .