Volné vysílání HBO i pro klienty Skylinku, DIGI CZ a dalších operátorů

Volně přístupné vysílání filmového kanálu HBO se vedle freeSATu objeví i u dalších operátorl. O víkendu jej budou moci sledovat i klienti služby Skylink nebo (Nové) DIGI CZ a řady jiných kabelových společností.

Zuzana Stivínová v nové minisérii Pustina. Foto: HBO Europe

Zuzana Stivínová v nové minisérii Pustina. Foto: HBO Europe

Skylink pustí HBO i divákům s nejnižší programovou nabídkou

Od soboty, 29. 10. (od 6:00) do pondělí, 31. 10. 2016(do 6:00)bude uvolněn filmový kanálHBO HD. Diváci se tak mohou těšit, mimo jiné,na premiéru českého kriminálního seriálu Pustina,“ uvedl mediální zástupce platformy Skylink Marek Němec.

Provozovatel platformy Skylink umožní bezplatný přístup k programu HBO HD i zákazníkům s nejnižší nabídkou DIGITAL, tedy těm, kdo si platí alespoň Servisní poplatek. Vysílání bude tedy dostupné na všech aktivních kartách Skylinku. Účast na volném vysílání potvrdila i platforma DIGI CZ.

Volné vysílání se týká pouze prvního programu HBO

Volné vysílání se však netýká balíčku HBO jako celku. K dispozici bude pouze hlavní kanál HBO, kde se v neděli objeví premiéra nového seriálu Pustina. Programy HBO2 a HBO3 nebudou volně dostupné.

První díl nového seriálu by měla HBO zařadit i do své online videotéky HBO GO. Zde dává divákům k dispozici bezplatně pilotní díly většiny svých původních seriálů. Pokud tedy nemáte k dispozici vysílání kabelové nebo satelitní televize, můžete první díl seriálu shlédnout zdarma na HBOgo.cz v části „Bez registrace“.

Obrazovka služby HBO Go "Bez registrace". Screenshot RadioTV

Obrazovka služby HBO Go „Bez registrace“. Screenshot RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .