Vánoční Barrandov servíruje pohádky a speciály Videostopu

barrandov_purpura

Vánoce se na TV Barrandov ponesou ve znamení klasických českých pohádek. Ty doplní speciální vydání oblíbených pořadů. Například Barrandovský videostop se představí jak na Vánoce, tak v poslední den letošního roku. Na své si přijdou i příznivci turecké romantické tvorby, vrací se totiž Onur v roli sultána Sulejmana. Svůj prostor dostanou i drobní modří skřítkové ve více než hodinovém filmu na Nový rok.

Štědrý den se Žbirkou a Maruškou

Ranní vysílání na TV Barrandov zahájí nový dětský magazín Kiwi Junior v 8.10. Nový původní pořad se bude pravidelně dále objevovat o sobotních ránech. „Dětský tým KiWi Junior vyráží do akce. Úkol? Záchrana planety. Jak šetřit energií? Komu slouží bioplyn? K čemu jsou větrné elektrárny?“ – tak praví programové schéma TV Barrandov. Dopolední program je vyhrazen dětskému snímku Pippi dlouhá punčocha. Ani 24. 12. nechybí dětské pásmo Animáček  (Detektiv Duck, Angelína balerína, Požárník Sam, Mr. Bean, Šmoulové, Mrňouskové). Večerní program otevírá československo-německá pohádka Sůl nad zlato v hlavní roli s Libuší Šafránkovou.

Vánoční speciál RadioTV: Jak slaví televizní Vánoce ve Velké Británii?

Ve 21.35 zhlédnou diváci Barrandovský videostop – Vánoční speciál, ve velkém finále velké filmové soutěže uvidíme, který z finalistů získá zájezd na ostrov Skiathos. Pomáhat jim budou herci známí nejen z pohádek Pavel Trávníček, Michaela Kuklová, Václav Upír Krejčí a Dana Morávková. Večer doplňuje Galavečer Mekyho Žbirky, hudební pořad s československým interpretem sledujte ve 22.45 na Štědrý den na TV Barrandov.

Vánoce ON-AIR: Rádia již nadělují lety balonem, mobily a pomáhají dětem

První svátek vánoční chystá do ranního vysílání film „Pippi se připravuje na Vánoce“. Hlavní večerní program vyplní turecký seriál Velkolepé století. „Sultán Sulejman a jeho panování v Osmanské říši. Jeho život v paláci, vztah k matce i ženám v harému, k otrokům a život v Turecku té doby. Historický epos, jehož hlavním tahákem je romantická láska,“ píše v anonci TV Barrandov.

vanoce_radiotv

SLEDUJEME VÁNOČNÍ TELEVIZNÍ NABÍDKU:
Vánoce České televize servírují téměř 50 pohádek, Micimutr hlavní hvězdou

Nova: Tradiční české Vánoce s Popelkou, animované speciály a více hudby na MTV
První den Primy Family odtajněn! Silvestra na Primě prožijete s Partičkou na pláži
Óčko na Vánoce s muzikálem Johanka z Arku, koncertem Kabátů a VIP Mixxxerem

Primu stačí o Vánocích “jen rozbalit”

Silvestr se speciály a pohádkou, Nový rok začně namodro

Malá mořská víla 30. prosince od 20.00 představí adaptaci pohádky H.A. Andersena. S Pippi na útěku se ocitnete 31. prosince v 9.40. Odpolední program obstarají snímky Škola základ života, Pension pro svobodné pány a U nás v Kocourkově. Alternativu v podobě Pohádky o Malíčkovi nabízí TV Barrandov úderem osmé hodiny večerní.

ZAUJALO VÁS: Přechod na digitální vysílání je za námi. Co přinesl konec analogu? Větší rozvoj satelitu

Speciální silvestrovský díl velké filmové soutěže Barrandovský videostop bude celý vzhůru nohama,“ avizuje TV Barrandov 21.35 posledního dne roku 2011. Soutěžit budou známé herecké osobnosti, které do poslední chvíle netuší, zda jim bude přisouzena role poradce, nebo usednou do horkého křesla soutěžících. Silvestrovský speciál si na 22.55 připraví Prominenti v čele s Jitkou Asterovou. „Jak si celebrity povedou v nezvyklých úlohách? Vydělají si umělci na živobytí, když si budou muset peníze obstarat na ulici jako žebráci?„, během večera nasazuje televize přeřeky z pořadu Počasí.

DOPORUČUJEME: Proběhl seminář od hudbě na Radiožurnálu a Dvojce Českého rozhlasu

Nový rok bude na TV Barrandov ve znamení pohádek. Opravdový příběh Kocoura v botách začne TV Barrandov vyprávět v 6.55, francouzská animovaná komedie bude v 8.50 vystřídána animovaným filmem Šmoulové a kouzelná flétna. Během dnes nasazuje stanice filmy Jestřábí moudrost, Dva týdny štěstí, Evo, vdej se! a Tři zlaté vlasy děda Vševěda. Pelíšky slavných budeme objevovat v 17.25. Po Animáčku následuje český film Duše jako kaviár. Čas 21.35 patří Zuzaně Bubílkové a její Politické střelnici Speciál.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .